בדיקות מקדימות טרם רכישת סוכה באינטרנט

01/08/2016
חדשות


תקופת החגים ממש עוד רגע כאן, מה שאומר שאתם כבר יודעים היכן אתם עתידים לחגוג את ערב ראש השנה, ואצל מי תהנו ממסורת הישיבה בסוכה. החלטתם השנה לארח אצלכם את חג הסוכות, או סתם בא לכם להתפנק בסוכה במרפסת או בחצר הבית? השנה זה קל מתמיד! כיום, בהזמנה קצרה ופשוטה באינטרנט, אתם יכולים להזמין עד הבית סוכה שתגיע אליכם. מאחר ומדובר ברכישה מקוונת, עליכם לוודא מספר דברים, טרם אתם מזינים את פרטי האשראי ומחכים לסוכה שלכם.

האם איזור החלוקה תקף גם אליכם?

הדבר החשוב ביותר, הוא לוודא תחילה כי איזור החלוקה של החנות ממנה אתם רוכשים את הסוכה, תקף גם לאיזור המגורים שלכם. אפשר לומר כי מרבית החנויות המקוונות עושות שירות שליחויות לכל רחבי הארץ, אך לצד אלו, ישנן גם חנויות אשר פועלות באיזור חלוקה ספציפי, כמו איזור המרכז, איזור הצפון או איזור הדרום. בכל חנות מקוונת, בסקטור האודות, תוכלו לקרוא האם איזור החלוקה של החברה תקף גם אליכם. חבל שתשוטטו באתר זמן מה בחיפושכם אחר סוכה למכירה, ולבסוף תגלו כי לא ניתן לנייד אליכם את הסוכה.

תוך כמה זמן הסוכה תגיע אליכם?

בעת שאתם בודקים את איזור החלוקה, הרי שכדאי לבדוק גם תוך כמה זמן הסוכה תגיע אליכם. מדוע? אם אתם מזמינים את הסוכה כעת, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים כי היא תגיע אליכם עד חג הסוכות. מנגד, לעתים אנשים רוכשים סוכות נחלים ברגע האחרון, ממש לפני החג, ואז נוצר מצב שמועד השליחה הקרוב ביותר הוא כבר אחרי החג. ישנן חנויות מקוונות שיציעו לכם שירות של משלוח תוך 14 ימי עסקים, וישנן גם חנויות המציעות משלוח תוך 7 ימי עסקים בלבד. בכל עת שלא תזמינו, טרם ביצוע ההזמנה, וודאו כי תנאי המשלוח מתאימים לכם.

האם המשלוח כולל גם את הרכבת הסוכה?

הרכבת הסוכה אינה מלאכה סבוכה במיוחד, אך יחד עם זאת עדיין ישנם אלו המצפים כי עם המשלוח, תורכב עבורם הסוכה. ישנן חנויות מקוונות שיציעו לכם שירות של הרכבת הסוכה בתנאי לתוספת מחיר, אך ישנן חנויות המוכרות את הסוכות ושולחות אותן בלבד, מבלי להציע שירות כזה. לכן, אם מדובר על דבר קריטי עבורכם, חשוב לוודא זאת טרם ההזמנה.

סוכה במבצע? יש כזה דבר!

תשמחו לשמוע כי תוכלו לרכוש סוכות במחירים נוחים מאד, חלקן גם בהנחה משמעותית. חנויות מקוונות רבות מוכרות דגמים של סוכות שנותרו מהשנה שעברה, כך שתוכלו להנות מאחוזי הנחה על הדגמים הישנים. לעתים מדובר על שינויים אחדים במבנה הסוכה החדשה, שבזכותם אתם זוכים להנחה על דגמים קודמים. בנוסף, ככל שתרכשו סוכה מוקדם יותר לפני החג – כך תוכלו להנות ממחירים מפתיעים של סוכות. זיכרו, ככל שהחג מתקרב, כך גם המחירים עלולים לעלות בהתאם.

התמונה והמאמר בחסות ובאדיבות הכל בו לגן – מוצרים לגינה

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...