בגדי ים לנערות שאוהבות את הקיץ

10/04/2019
תיירות ונופש


גיל הנעורים יכול להיות גיל מרגש ומאתגר בו זמנית. בזמן שהנערה גדלה היא רוצה להישאר אופנתית וליהנות גם מבגד ים לנערה שיתאים במיוחד עבורה. האתגרים במקרה זה יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב ובהתאמה של בגד הים. נערות אשר גדלות במהרה יכולות למצוא עצמן עם שני בגדי ים שונים לאורך העונה.

שלם או שני חלקים

בבחירת בגדי ים לנערות אחת השאלות הראשונות שכדאי להתייחס אליה היא אם ההעדפה האישית היא עיצוב של חלק אחד או שני חלקים. שתי האפשרויות טובות והחשוב ביותר הוא שהנערה תרגיש בנוח עם בגד הים. מבחינת העיצובים, בכל מקרה ניתן וחשוב לשלב בין עיצוב אשר מוצא חן בעיני הנערה ונוחות מקסימלית.

נוחות בגדי ים לנערות

נקודה זו חשובה מאד ומורכבת משני חלקים. האחד הוא התחושה האישית של הנערה והחלק השני הוא הנוחות על הגוף.

* תחושה אישיתבגדי ים לנערות צריכים לתת לנערה תחושה שכיף לה להסתובב. לשם כך ישנם שלל עיצובים, צבעים ואפשרויות סגירה של בגדי הים. חשוב לזכור כי בעוד שנערה אחת תאהב דגם מסוים, אחרת לא תתחבר אליו. לשם כך ישנו מבחר גדול של עיצובים המתאימים לנערות.

* נוחות פיזית – חשוב מאד שבגד הים יהיה בגד שנעים להסתובב איתו, מחוץ למים ובתוכם. יש לזכור כי בגד הים לנערה משמש אותה גם בפעילות כמו שחיה ומשחקים בחוף הים. לכן, הוא צריך להיות בעל כתפיות תומכות שמתאימות לגודל הנערה ועליו להתאים לה בדיוק מבחינת המידות.

חשיבות החומרים

במקרה של בחירת בגד ים לנערה חשוב לשים לב לאיכות החומר ממנו עשוי בגד הים. המגע עצמו של בגד הים צריך להיות נעים על הגוף אך זה לא מספיק. הבד עצמו חייב להיות איכותי וזאת כדי שישמש את הנערה לפחות למשך כל עונת הרחצה. שלא כמו בגדים רגילים, בגד הים צריך להתמודד היטב עם הכלור שנמצא בבריכה, עם המלח שבים ועם השמש. מכאן אפשר להבין כי עדיף תמיד להשקיע בבגד ים איכותי ומחומרים טובים.

שמירה על בגדי ים לנערות

שמירת בגדי ים לנערות היא פעולה חשובה. כל אחת צריכה להקפיד לבצע את הפעולות הבאות לאחר סיום השימוש בבגד הים (הדבר נכון לכל בגדי הים ולא רק לנערות):

* פינוי בגד הים – על מנת לאפשר לבגד הים להחזיק מעמד במצבו המקורי לאורך זמן יש להקפיד על פינוי שלו מהתיק ולא להשאיר אותו במקום סגור כשהוא רטוב.

* שטיפה – מומלץ לשטוף בגדי ים לנערות ובגדי ים בכלל, לאחר כל שימוש. בצורה זו יורחקו כל המזיקים ובהם המלחים והכלור.

* ייבוש – יש לתלות את בגד הים בצורה מסודרת ורצוי לא בשמש חזקה מדי. ייבוש מיד לאחר השטיפה ישמור על בגד הים לאורך כל העונה (ואף זו שאחריה).

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...