אפיקים משדרגת את הקווים בפתח תקווה

14/11/2016
חדשות


אפיקים משדרגת את קווי התחבורה הציבורית בפתח תקווה והחל מיום שישי, 18 בנובמבר, יפעלו קווי אוטובוס חדשים, והקווים הקיימים יותאמו לצרכי ציבור הנוסעים בעיר.  

חברת התחבורה הציבורית אפיקים, מהחברות הגדולות בישראל, משלימה את תהליך כניסתה לעיר פתח תקווה והפעלת קווי התחבורה הציבורית בעיר והחל מיום שישי, 18 בנובמבר, תחל את הפעימה השלישית במסגרתה תוסיף 9 קווי אוטובוס חדשים וכן שדרוג הקווים הקיימים.

במסגרת תהליך ההתרחבות האריכה אפיקים את מסלולם של מספר קווים על מנת שיגיעו לאזורים נוספים בעיר כמו למשל קו 23 שמסלולו הוארך כך שיגיע לאזור התעשייה סגולה, מסלולו של קו 127 הוארך כך שיגיע לתחנה המרכזית פתח תקווה תוך מעבר בבית העלמין.

(צילום: יח"צ)

בין הקווים החדשים יושק קו 49 א' מתחנה מרכזית פתח תקווה לצפון בתל אביב, קו 63 משכונת הדר גנים לתחנת הרכבת סגולה ועוד.

כמו כן, דאגה אפיקים להתקין 70 שלטים המראים את מיקום האוטובוס בזמן אמת (NEXT BUS) בתחנות ברחבי העיר. וממשיכה בימים אלה בתהליך גיוס נרחב של כ- 100 נהגים ונהגות נוספים לשורות החברה במטרה לספק את השירות הטוב ביותר לציבור הנוסעים.

במסגרת ההתרחבות הצטיידה אפיקים באוטובוסים חדשים בעלי תקן יורו 6, תקן זיהום האוויר המחמיר בעולם, המפחית את זיהום האוויר למינימאלי.

כחלק ממהפכת התחבורה, אפיקים ציידה את כל האוטובוסים בחיבור USB אישי לכל נוסע וכןwifi  לגלישה אלחוטית במהלך הנסיעה. בכך מצעידה אפיקים את התחבורה הציבורית בעיר כמה צעדים קדימה.

אפיקים נמצאת כעת בתהליך צמיחה והתרחבות והיא אחת מחברות התחבורה הציבורית הגדולות בישראל. החברה מפעילה שירותי תחבורה ציבורית באזורים שונים ברחבי הארץ ביניהם אשדוד - יבנה, אריאל והשומרון, ראש העין ובני ברק – ירושלים.

ניר שרון, מנכ"ל אפיקים: "אנחנו ממשיכים בתהליך כניסתנו והפעלת מערך התחבורה הציבורית בעיר פתח תקווה, במהלך החודשים האחרונים מאז הגעתנו לעיר למדנו את צרכיה ושידרגנו את הקווים הקיימים וכן, הוספנו מספר קווים חדשים לאזורי הביקוש. נמשיך בשיח פתוח עם התושבים לצורך הבנה אמיתית של צרכי התחבורה הציבורית בעיר ונספק את השירות הטוב ביותר לתושבי פתח תקווה והסביבה".

את מפת הקווים המלאה ניתן למצוא באתר אפיקים: http://www.afikim-t.co.il/

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...