אסתי גינזבורג תחליף את איילת זורר בגולברי

14/12/2015
תקוה'לה

אסתי גינזבורג נבחרה כפרזנטורית של מותג האופנה GOLBARY. גינזבורג תחליף את השחקנית ההוליוודית איילת זורר שכיכבה בקמפיינים של המותג גולברי ב- 11 העונות האחרונות.  

גינזבורג נבחרה לאחר סקרים ומחקרים שערכה החברה במהלך החודשים האחרונים. במסגרת ההסכם תככב גינזבורג במהלך 5 השנים הבאות בקמפיינים של החברה. גינזבורג תקבל עבור שנת 2016 900 אלף ש"ח.

צילום: עידו לביא

הקמפיין הראשון בכיכובה, יעלה במהלך חודש פברואר 2016, לרגל השקת קולקציית אביב-קיץ  2016. הקמפיין יכלול בין היתר: סרטון טלוויזיה, שלטי חוצות, קטלוג, פוסטרים בנקודות המכירה ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

כמו כן תערוך גינזבורג במסע יחסי ציבור רחב לרשת, במסגרתו תשיק קולקציות קפסולה, תשתתף בתצוגות האופנה של המותג, פעילויות בנקודות המכירה ועוד.

לדברי משה גולברי - מנכ"ל חברת GOLBARY: "לאחר  11 עונות מוצלחות עם הפרזנטורית איילת זורר שהביאה עמה ניחוח של הצלחה, אופנה, איכות נשיות ועוד ערכים נוספים למותג, החלטנו בשנת 2016 להתמקד בקהל יעד נוסף למותג, נשים צעירות בנות 25 פלוס". לדבריו: "כיום הרשת מובילה בתחום אופנת הנשים ואנו רואים פוטנציאל גם באימהות צעירות שמחפשות אופנה יום יומית, לעבודה ולשעות הפנאי ולאחר בדיקות מקיפות, זיהינו כי אסתי מהווה סוג של קונצנזוס בתחומי הלייף סטייל, בקרב כל הנשים בארץ". 

אסתי גינזבורג בת ה-25, נשואה לאיש עסקים המצליח עדי קייזמן. בפברואר 2015 נולד בנם הבכור, רפאל. היא לומדת יחסים בינלאומיים באוניברסיטה העברית בירושלים, ומתנדבת בעמותת חיים. גינזבורג  נחשבת לאחת הדוגמניות / מנחות טלוויזיה המובילות בישראל.

צילום: עידו לביא

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...