אנרגיית המוסיקה של רוקוויל

07/08/2016 | מיכל גולן
חדשות


גן לאומי ירקון מבצר אנטיפטרוס: בדיוק לפני שנה הופעה ראשונה שהגעתי אליה לבד, לא ממש ידעתי למה לצפות, אז באתי מוכנה – מחצלת וקצת נשנושים למקרה שההופעה תהיה צולעת.

אני שוכבת על הדשא, קוראת ספר לפני ההופעה שצריכה להתחיל, בינתיים המוני המבקרים שהיו לידי עסוקים בארוחת ערב שישי שהביאו מהבית.

פתאום עוברת לידי חבורה, אחד מהם לובש חליפת עור צמודה ותסרוקות מדליקה, הם צועדים לעבר הבמה, נשארתי פעורת פה. ישר קיפלתי את החפצים שלי וירדתי לכיוון הבמה - הבנתי שאת זה אני לא מפספסת. קצת מוסיקה, מתכוננים ואז אוליב התחיל לשיר.

צילום: ענת בר אור

לא ראיתי מעולם (!) ילדים קטנטנים, שאני מניחה שלא שומעים ביום יום את להקת קווין, רוקדים ושמחים יחד עם המבוגרים מהם בהופעה. המוסיקה פשוט סחפה את הקהל. מאותה נקודה כל מי שישבו פשוט נעמדו ולא הפסיקו לשיר ולרקוד. ביצועים מדויקים וחתיכת שואו אל מול השקיעה, הכוכבים והאגם.

אוליב, סולן הלהקה, הוא נשמה אחת גדולה - המוסיקה היא חלק ממנו. יחד עם זמרות ליווי מעולות ונגנים מדהימים הם הרכב מנצח שיוצר אווירה מחשמלת.

מיד כשחזרתי הביתה נכנסתי לעמוד שלהם הפייסבוק וכמובן ליוטיוב לצפות בביצועים נוספים של "התופעה" המדהימה הזו  והתמכרתי. יש להם  המוני עוקבים בפייסבוק, מעריצות ומעריצים מכל הארץ, שמגיעים גם להופעות בצפון הרחוק רק כדי לטעום עוד קצת מהמוסיקה והשואו המשובח.

כשאנחנו שומעים על הרכב מוסיקלי לאירועים זה מרגיש לא להיט, חיקוי, אבל רוקוויל עושים את זה בגדול.

רוקוויל לא סתם עוד להקה, אלא אחת מהגדולות שיש בארץ, הם ממלאים אולמות עד אפס מקום בהם מופיעים גם השמות הגדולים במוסיקה הישראלית.

ביום שלישי הבא, 16.8, הם חוזרים להופעה בגן לאומי ירקון (מה שאנחנו מכירים כילדים "מבצר אנטיפטרוס") ואתם חייבים להיות שם - תגיעו מוקדם כי התור מתחיל עוד בחוץ, בפקק שבכניסה לאתר.

פרטים על ההופעות הקרובות של רוקוויל ניתן למצוא בקבוצת הפייסבוק:

https://www.facebook.com/groups/215513515169107/

שבוע מוצלח!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...