אמנות ככלי לתחושת משמעות בלימודים

22/01/2015
חדשות


פורטל פ"ת, שחרט על דיגלו את קידום העסקים הקטנים בפ"ת, שמח לארח הפעם בפינת הביקור העיסקי את יפה כהן – סדנאות אמנות ייחודיות לילדים.

מה מיוחד אצלנו?

ב – Art For Kids – Yaffa Cohen, מתקיימות סדנאות אמנות בתחום הצילום, הווידאו הציור והפיסול, המשלבות תיאטרון בובות וטיפול בקונפליקטים שכיחים בחיי הגן וביה"ס. אנו מתמחים בקשר בין הצרכים הרגשיים של הילד לבין הביטוי האמנותי הייחודי לו, מאפשרים במה לביטוי עצמי יצירתי, ומעודדים תחושת העצמה וביטחון עצמי בקרב המשתתפים.

מה החלום שלנו?

שילדים ירגישו מספיק נוח לבטא את רגשותיהם, מחשבותיהם הגלויות והכמוסות באמצעות כלי  האמנות (צילום וידאו, ציור ופיסול) ותיאטרון הבובות, ושיוכלו לחוש בטוחים בעצמם, שייכים, רצויים ובעלי משמעות בסביבה הלימודית שלהם.

הסיפוק שלנו:

כאשר ילדים נתרמים מהסדנה, כאשר הם מחייכים, שמחים, מחבקים, נהנים, יוצרים בשמחה, מרותקים להצגה, מתלהבים, מתפתחים ומראים שיפור ניכר ביכולת הביטוי האמנותית שלהם במהלך הסדנאות. כאשר מנהלות גן ובתי ספר מרוצות מהסדנה, מהתוצרים והתערוכות שקיימנו בסוף השנה. כאשר מורים מתפעלים ומשבחים את תוצרי הסדנה.

המסר שלנו לתושבי פ"ת:

ילדים בגיל הילדות והנערות מעצבים את אישיותם, תרבותם, זכרונותיהם ועתידם. תחושת השייכות והאהבה שהם מקבלים, התחושה שהם רצויים, יכולים לבטא את עצמם ומקבלים מענה לצרכים, או קשיים רגשיים כאלה ואחרים במסגרות הלימוד שלהם - חשובה מאוד לצורך המשך קיום בטוח ומאושר במסגרות הללו ובחיים בכלל. כלי הביטוי באמנות מהווים השלמה חיונית להרגלי המשמעת ותחומי הלימוד הרגילים  הנלמדים במסגרות הללו.

מה אומרים עלינו הלקוחות?

תלמידי סדנת הצילום בבי"ס אהוד מנור מהשנתיים האחרונות מספרים:  

"צילמנו תמונות יפות מאוד, מזה נהניתי מאוד", "הכי נהניתי כאשר צילמנו סירטונים".

תלמידים  מבי"ס יסודות:

"שלום לך יפה. איך את יודעת את כל הדברים על הצילום...את מורה לצילום הכי הכי טובה. תודה לך על כל מה שאת מלמדת אותנו, כי זה עוזר לי לדעת יותר דברים על צילום, את מורה חמודה ויש לך לב טוב מאוד. אנחנו אוהבים אותך מאוד, תודה לך על הכל".

הגננת מיכל רוזנברג מגן ברח' טולדנו, פ"ת: 

"הסדנה עובדת על מיומנויות חברתיות וקשר עם חבר, הילדים אהבו את הפעילות עם תיאטרון הצלליות. הם נהנו גם מההצגה וגם מהיצירה. הפעילות שאהבתי היא הפעילות הקשורה לצלליות החושך וההתגברות על הפחד, והפעילות העוסקת בזמן והכרת השעון". 


מה בקרוב?

בפברואר השנה אני פותחת את סדנת יצירה ותיאטרון בובות גם לקהל הרחב בסדנה פרטית! הסדנה מותאמת עבור ילדי גנים וכיתות א'-ב'. היא ייחודית, חוויתית ומשלבת בין תיאטרון בובות, יצירה אמנותית וטיפול במצבים חברתיים מחיי הגן וביה"ס.

עד סוף שנת הלימודים, הילדים ירכשו ביטחון עצמי מול קהל, ילמדו לפתח כלים יצירתיים, לשפר את התמודדותם מול האתגרים החברתיים בגן ובבית הספר, לשפר יכולות התנהגותיות, לרכוש ידע על אמנות, לצייר, לפסל, ליצור בובות ולהציג מול קהל.

הסדנה תתקיים בבי"ס אהוד מנור בימי ד' בשעה 17:00 אחה"צ ובארטא, רח' ההגנה פ"ת, בימי ה' בשעה 17:30 אחה"צ.


כרטיס ביקור

שם העסק: Yaffa Cohen - Art For Kids

מהות העסק: סדנאות אמנות ייחודיות לילדים

פרטי התקשרות: yadcohen@gmail.com

בעלים: יפה כהן

ותק: 6 שנים

האתרים של יפה כהן:

http://www.hugtziur.info

http://www.yafacohen.co.il

לדף העיסקי של יפה כהן בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...