אלפים הגיעו לשוק החזית בפ"ת, לא מעט התאכזבו

25/05/2016
חדשות


הכוונה הייתה טובה, אבל לא מעט בלאגן שרר היום אחר הצהריים בכיכר המייסדים במרכז העיר. תלונות רבות של אזרחים על חוסר סדר וגם על מחירים לא ממש זולים.

מאבק החקלאים הביא לייסודו של שוק החזית. פתח תקווה נבחרה להיות המקום הראשון שבו יתקיים השוק, ביוזמת תוכנית "הצינור" של ערוץ 10, תוך הבטחה להגיע לערים נוספות בהמשך, אם היוזמה תצלח.

לאחר הניסיון היום לא בטוח שליוזמה זו תהיה המשכיות. אלפי תושבים הגיעו למקום כדי לקנות פלפלים בשקל, עגבניות בזול ועוד הרבה פירות וירקות במחירים מוזלים, אך בפועל המצב היה מעט שונה: מעבר לבלאגן הגדול ששרר במקום, כולל פריצת מחסומים, התנפלות על דוכנים ותורים ארוכים בחלק מהם, לפורטל פ"ת הגיעו תלונות רבות של אזרחים על המחירים הגבוהים בהרבה מהפרסום וממה שניתן למצוא במקומות אחרים. כמו כן רבים התלוננו על שירות לקוי ומחסור בשקיות. בעיה נוספת הייתה במגוון ובמיעוט המספרי של הדוכנים ביחס לכמות האנשים שהגיעו.

יחד עם זאת, לא מעט צרכנים כן חזרו הביתה מרוצים עם סחורה טרייה ובמחירים הוגנים לדבריהם. מיוזמי האירוע נמסר כי לאחר שיסתיים תהיה חשיבה לגבי קיום השוק במקומות נוספים ברחבי הארץ, כולל הפקת לקחים.

לחדשות נוספות בפתח תקווה

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...