אליין טכנולוגיות חגגה את המעבר לפתח תקווה

26/09/2021
חדשות


החברה חגגה את המעבר למשרדים החדשים בפתח תקווה באירוע מיוחד ליותר מ-500 עובדיה בישראל, שכלל קבלת פנים ומתנות ייחודיות לכל עובד, מתחמי אוכל וחנות פופ-אפ.

חברת המכשור הרפואי הבינלאומית אליין טכנולוגיות (Align) חגגה לאחרונה את מעבר עובדיה הישראליים לבניין המשרדים החדש בפתח תקווה.

באדיבות אליין טכנולוגיות

משרדי החברה החדשים משתרעים על פני תשע קומות בשטח של 14,140 מ"ר, וממוקמים באחד משלושת המגדלים של מתחם "גלובל טאוורס" בפ"ת. המשרדים כוללים מרכז חווייתי דיגיטלי המספר על מוצרי החברה, מרפאת שיניים חדשנית, מסעדה חלבית, מכון כושר, חדר מוסיקה ועוד.

באירוע החגיגי הושקו עמדות העבודה האישיות והחדשות של העובדים, אשר פרוסות על פני 9 קומות החברה בבניין. בכל עמדה חיכתה לעובדים ערכת מתנה אשר הותאמה לצרכי העבודה השוטפים במשרד החדש. במהלך היום נהנו העובדים מעמדות אוכל מפנקות, בית קפה חיצוני, בר שייקים ועוד. בחנות הפופ-אפ שנפתחה במיוחד לאירוע, העובדים נהנו מחוויה ייחודית שהעלתה חיוך רחב אצל כולם, בבחירת מתנות ממותגות עפ"י צרכיהם האישיים.

רוית ברק, מנהלת משאבי אנוש Align Israel: "אליין מרחיבה את נוכחותה בישראל בשנים האחרונות, והמעבר לבניין המשרדים החדש מהווה אבן דרך חשובה. אנו שמחים להעניק לעובדים חווית עבודה מיטבית, ובונים יחד את התשתית הנחוצה לפיתוח המוצרים, והטכנולוגיה, לצד כלים ושירותים מתקדמים אשר מניעים את אנשי המקצוע בתחום לאמץ את עולם רפואת השיניים הדיגיטלית ולהשיג, בארץ וברחבי העולם, את התוצאות הקליניות שלהן הם מצפים עבור כלל מטופליהם".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...