אכזבה לנוער הפועל פ"ת במשחק העונה

28/11/2015
חדשות

נג'ואן גרייב ואחי נצרת הגיעו הבוקר לאם המושבות וקילקלו את המאזן המושלם של המלאבסים, שירדו למקום השני בטבלה.

קבוצת הנוער של הפועל פ"ת, ממש כמו הבוגרת מתנדנדת בעשור האחרון בין ליגת העל והליגה הלאומית. כזכור, כמו הבוגרת, ירדו בעונה שעברה צעירי פ"ת לליגה השנייה. את העונה הנוכחית הם פתחו דווקא בסערה, במטרה כמובן לחזור לליגת העל. עם מאזן מושל לאחר חמישה משחקים התייצבו הבחורים של אורן קריספין לקרב הצמרת מול השנייה בטבלה, מכבי אחי נצרת, שמצידה איבדה העונה רק שתי נקודות.

השער שלא הספיק

האורחים, שפתחו את המשחק באגרסיביות, שלא לומר בברוטליות, איבדו שחקן בכרטיס אדום, כבר לאחר 11 דקות. המשחק כולו התנהל בשליטה מוחלטת של המקומיים, אבל דווקא האורחים שהתרכזו בלהפריע ולבזבז זמן עקצו פעמיים. פעם ראשונה בדקה ה-38 ובפעם השנייה בדקה ה-61.

המלאבסים, שמאזן השערים שלהם ערב המשחק עמד על 16-1(!), לא התייאשו ובדקה ה-82 חזרו למשחק לאחר שפז בן ארי כבש מהנקודה הלבנה, בעקבות נגיעת יד ברחבה. עד לסיום, בדקות הבודדות ששיחקו כדורגל ושבהן שחקני האורחת לא שכבו על כר הדשא, הגיעה פ"ת לעוד מספר הזדמנויות שלא נוצלו. 2:1 אכזרי בסיום לנצרת, שחגגה לפחות כאילו זכתה הרגע בליגת האלופות.

כל האמצעים כשרים, כולל בזבוזי זמן

בעקבות ההפסד ירדה הפועל פ"ת למקום השני שמוביל בסוף העונה למבחני עלייה לליגת העל. ואולם, הדרך עדיין ארוכה והעונה רק בתחילתה. אין סיבה שהמלאבסים לא יחזרו לראשות הטבלה ולליגת העל בתום העונה. בהצלחה!

לכתבות ספורט נוספות בפורטל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...