אירוע סיום הקיץ לנוער בפ"ת

17/08/2018
חדשות


אירוע סוף קיץ לנוער בפתח תקווה יתקיים בכיכר המייסדים בתאריך 28.8.18 בשעה 18:00.

מדובר באירוע שיא, מסיבה מדהימה ומלהיבה עם מגוון אמנים ו DJ -מובילים. המסיבה תחתום את פעילות הקיץ של אגף חברה, נוער וצעירים ותסמן את החזרה לשנת הלימודים.

באירוע יופיעו ויקפיצו את הקהל להקת פידבק DJ, אור ראש, ווריירס (סקאזי ומיסטר בלייק), ואגוס, לוטרה, חן פרץ, ערן גורדון, ומופע פריצה של מאור גמליאל.

באירוע ישולב תוכן ערכי ביוזמת מעיין נכטיילר, נערה שחוגגת יום הולדת 18 והחליטה לחגוג "קצת אחרת" וליזום מיזם קהילתי - חברתי. מעיין אף הצליחה לרתום את DJ אור ראש ולהקת פידבק שיופיעו בהתנדבות .

אגף הנוער אימץ את היוזמה החברתית - חינוכית - ערכית, ובמסגרת האירוע יוצבו עמדות לתרומת שיער של עמותת "זיכרון מנחם" למען נשים וילדות חולות סרטן, וכן ניידות לתרומת דם .

גיא אליהו מנהל אגף חברה נוער וצעירים: "בפתח תקוה התקיימה פריסה רחבה של פעילויות לנוער בכל שכונות העיר ומדי יום, גם במסגרת מרכזי הנוער שפתוחים עד חצות וגם באירועי שיא המשלבים תוכן חוויתי וערכי במטרה לתת מעטפת מגוונת ומעניינת שהנוער יוכל להשתלב בפעילות וליהנות בחופש במתחמים מסודרים ובטוחים. במהלך החופש התקיימו כאמור אירועים רבים ואירוע זה יחתום פעילות עשירה ומגוונת לבני הנוער".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...