אירוע ההצדעה השנתי בבי"ס דעת מבינים

20/06/2016


אתמול בערב (א') התקיים אירוע ההצדעה השנתי לבית הספר היסודי "דעת מבינים" בשכונת כפר גנים בפ"ת.

האירוע החל בברכתה של מנהלת בית הספר הגברת ישראלה וקסלר, שהדגישה בדבריה את היותו של בית הספר מוביל ברמה הערכית והלימודית, את תרומת חברי העמותה ופורום המייסדים להצלחת ושגשוג בית הספר וכן את הקשר הרציף עם ראש העיר איציק ברוורמן וממלא מקומו איציק דעי.

לאחריה עלה לבמה יו"ר העמותה, מר מאיר נגה, שהודה בשם הורי התלמידים והבוגרים לצוות המסור של בית הספר.

ממלא מקום ראש העיר, איציק דעי, שיבח את מנהלת בית הספר ואת צוותו, וכן ציין את החשיבות של התמיכה העירונית בכל זרמי החינוך בעיר.

לאחר חלק הברכות הוקרנה מצגת מקצועית ומושקעת בסימן "תודה", שנערכה ע"י המורה לימור הורוביץ ובה תמונות מהווי בית הספר ומהפעילויות השונות והמגוונות.

בסיום החלק הראשון עלו לבמה נציגי התלמידים בהנחיית המורה בלומה נחשוני, במחרוזת שירי תנ"ך, שהייתה חלק מחידון התנ"ך הבית ספרי שהתקיים השנה לראשונה בבית הספר.

על החלק האמנותי הופקד אמן החושים ליאור סושרד, שגם הנחה את הערב בחן רב, והדהים את הקהל ביכולתו הייחודית לשלב את נושא הטלפתיה וקריאת המחשבות יחד עם הומור משובח.

את הערב חתם ראש העיר, איציק ברוורמן, שבירך את בית הספר, צוותו וחברי העמותה והזכיר שדרכו של בית הספר, ששם דגש על הפן הערכי מדעי, לצד החינוך הדתי תורני, היא הדרך הרצויה בחינוך בכל העיר. ראש העיר הזכיר כי פתח תקווה קיבלה השנה את פרס החינוך, בין היתר בזכות הגישה של דעת מבינים.

האולם היה מלא מפה לפה בהורי התלמידים, הצוות החינוכי ונציגי מועצת העיר - משה פלדמר ויואלה רבינוביץ'.

לכתבות נוספות על חינוך בפ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...