אירועי יום המעשים הטובים בפתח תקווה

08/03/2016
חדשות מקומיות

יום המעשים הטובים יצוין בשבוע הבא גם בפתח תקוה, ובמסגרתו יתקיימו פעילויות רבות ומגוונות בהם יתנדבו כ- 11,000 פעילים, מתנדבים, תלמידים, עובדי מפעלים, עובדי עירייה ותושבים שנרתמו לעשייה החברתית.

גם ראש העיר איציק ברוורמן יבקר באתרי התנדבות רבים וייקח חלק בעשייה ההתנדבותית באתרים השונים. יחד איתו יסיירו גם חבר המועצה אשר שוקר, יו"ר אגף קשרי תושבים וחברי מועצה נוספים. ברוורמן: "אני עוסק בפרויקטים התנדבותיים כבר שנים רבות, מכיר מקרוב חלק ניכר מהמקומות ושמח להצטרף לעשייה ולתת כתף".

בין הפרויקטים שיתקיימו השנה: גינון, ניקוי וצביעת מועדונית לנוער בסיכון, חידוש וצביעת פינה בחממה הטיפולית בבי"ח, פעילות חווייתית עם חניכי גן לילדים בעלי צרכים מיוחדים, הכנת ציור גרפיטי בנושא "ללא אלימות" בבית דני, צביעת מבנה התחנה לשיטור קהילתי בשעריה וגינון המקום, פעילות משותפת עם ניצולי שואה ברמת ורבר, צביעה וניקיון של בתי קשישים ועוד.

ההערכות ליום המעשים הטובים, שיתקיים בתאריך 15.3.2016, בריכוזה וניהולה של אתי אסא, החלה כבר לפני מספר חודשים לאחר שנעשתה פניה מרוכזת לבעלי המפעלים, למנהלי אגפים, לבני הנוער וכו'.

ראש עיריית פ"ת מוסיף: "יום המעשים הטובים הוא הזדמנות לשים בצד את שגרת היום ולפעול למען האחר, למען הזולת. ההתנדבות והנתינה יוצרות תחושה של סיפוק וגאווה ואני מזמין את כל התושבים להצטרף לפעילות ביום המעשים הטובים, ובכלל להתנדב בעמותות ובארגוני החסד הרבים הקיימים בעיר".

אשר שוקר, המלווה פרויקט זה כבר מספר שנים: "פתח תקוה היא אחת הערים המקיימות את יום המעשים הטובים באופן מלא ומקצועי. יום המעשים הטובים הוא בעצם שיאה של פעילות התנדבותית המתקיימת בעיר כל השנה, ואין לי ספק כי העשייה למען הזולת תורמת קודם כל למתנדב עצמו, המתמלא סיפוק ושמחה לנוכח הנתינה".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...