אירועי יולי-אוגוסט בהיכל התרבות בפ"ת

09/07/2014
חדשות

קיץ חם בהיכל התרבות פ"ת - היכל פיס לתרבות ואמנויות בפ"ת פותח רשמית את עונת מופעי הקיץ, ומציע מגוון רחב ואיכותי של מופעים, הצגות והפקות מיוחדות לכל הגילאים, עם שלל כוכבים מקומיים ובין לאומיים.

ללא ספק אחד משיאיו של הקיץ יגיע ב- 30.8 אז ינחת בהיכל ליאון חייקו, אגדת הפולק מארגנטינה למופע מיוחד כחלק מסיבוב הופעות בו הוא מסכם 40 שנה על הבמות. חייקו קיבע את מעמדו בעשורים האחרונים כאחד המוזיקאים הפופולאריים ביותר במולדתו, ולהצלחה שלו הדים גם מעבר לים. הוא ידוע בפעילותו החברתית, ובמסרים למען שוויון וצדק חברתי הבאים לידי ביטוי בשיריו. המבקרים השוו אותו לא פעם לאמן הפולק האמריקאי בוב דילן. בין שיריו הידועים La Colina De La Vida, ו-Solo le pido a dios שאף זכה לביצוע של מרסדס סוסה. במופע יושלבו קטעי וידאו המספרים את סיפורו, וסיפורה של ארגנטינה.

בני הנוער יצפו ודאי ל- 24.7 (יום חמישי) אז יגיעו להיכל כוכבי התכנית המצליחה "החממה" של ערוץ ניקלודיאון למופע LIVE בהיכל. באותו יום יהיו 2 הופעות ב-16:00 וב-19:30.

עוד מופע מיוחד הצפוי בהיכל הוא הפקת הכליזמרים הענקית "כליזמר, טנגו צועני ומה שביניהם" (28.8) בהשתתפות אמן הקלרינט הבינ"ל מאסטרו גיורא פיידמן שיארח על הבמה נגנים וירטואוזים מרחבי העולם, בליווי עשרות נגני כיתת האמן הבינ"ל ירושלים, אמן הקלרינט חנן בר-סלע ועוד.

ט"ו באב יצוין במופע שכולו אהבה - Crazy Love שיתקיים ב 9.8 בהנחיית מני פאר ובהשתתפות רותי נבון, מוזס סימן טוב, שם טוב מוראדי, ניר גבע ואנטוניו חטואל. ההפקה בניהולו המוזיקלי של אורי קריב ובליווי תזמורת. במופע יבצעו את מיטב שירי האהבה משנות ה-60.

בהיכל ייערכו הפקות מיוחדות לכל המשפחה ביניהן המחזמר "צלילי המוסיקה" (בהפקת עודד פלדמן) בהשתתפות אניה בוקשטיין ורוני דלומי, המופע הנוסטלגי "בחזרה לכסית", הצגת היחיד של דני שטג "מר בגין", "נוטרדאם דה פריז" – מופע מרהיב מחו"ל בשפה הרוסית ועוד.

גם לילדים צפוי קיץ מהנה בהיכל, עם סדרת "חגיגת קיץ לילדים" שתכלול את ההצגות "פיטר פן", נובח על הירח" ו"ד"ר דוליטל". במהלך הקיץ יוכלו בני נוער בעלי כרטיס "נוער פ"ת" להשתתף במספר מופעים במחיר של 10 ₪ בלבד. פרוייקט דומה יהיה לשני מופעים של "גימלאים 10" בהם יוכלו לרכוש כרטיסים ב-10 ₪ בלבד.

כמו כן יוצגו במהלך חודש יולי ואוגוסט שלוש תערוכות ציור חדשות בגלריית ההיכל, של האמנים מוטי שמש, פנינה אהרוני ואילן סימן טוב. אוצר: דורון פולק.

מידע על כל המופעים, האירועים וסוגי המנויים ניתן למצוא באתר ההיכל

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...