אין תקוה

14/09/2014
חדשות

לאחר התבוסה הקשה של יריבתה העירונית, גם מכבי פ"ת פתחה את העונה ברגל שמאל, כשהובסה 3:0 ע"י מכבי ת"א במחזור הראשון של ליגת העל בכדורגל.

להבדיל מהתבוסה של המלאבסית השנייה אתמול, יריבתה של מכבי פ"ת היום היתה האלופה מכבי ת"א, כך שההפסד מתקבל בהבנה יחסית.

אוהדי הפרוות והרולקסים של מכבי ת"א שוב הוכיחו שהם מנותקים מהעם. לאחר הכביכול קולות של מחאה שהשמיעו בשבועיים האחרונים, כ - 3,000 מהם נכנסו לאיצטדיון בפ"ת, למרות מחירי הכרטיסים הגבוהים. אליהם הצטרפו כ – 1,000 אוהדים מקומיים, ועוד כמה מאות מוזמנים, עסקנים ואנשי ספורט.

רן בן שמעון, שבטוח כי קבוצתו תהיה השנה בצמרת, העלה את ההרכב הבא: ניצן, גולדנברג, הרצג, דימוב, פסר, גרזיצ'יץ', אבו זייד, קניוק, יעקובוביץ', מלמד ואזורוב. בהמשך שותפו: שמש ופרץ.

המחצית הראשונה נפתחה כצפוי בלחץ של האורחים על שערו של איתמר ניצן. כבר בדקה ה-7 קיבל ערן זהבי הזדמנות לכבוש אך החמיץ בשלומיאליות. בדקה ה-14 שלח ראדי טיל שנעצר ברשת – 1:0 לאורחים. עד למחצית זהבי וגם בן חיים המשיכו להחמיץ וקבוצתם של הלוזונים ירדה לחדר ההלבשה בשן ועין.

המחצית השניה התנהלה באופן דומה לזה של הראשונה. בדקה ה-53 סלאלום של גל אלברמן הסתיים בהחמצה גדולה כשהוא בועט לגופו של שוער פ"ת. כעבור 3 דקות החמיץ האקס השני, טל בן חיים, ממצב דומה. בדקה ה – 64 פריצה המחליף חלף על פני ניצן אך הרצג מנע ממנו לכבוש. כדור הקרן הסתיים בהחמצה של פריצה משני מטרים מול שער ריק. בדקה ה- 70 עוז פרץ הכשרון המקומי כמעט והשווה, אך הכדור שבעט חלף מעט מעל השער. בדקה ה- 74 נמאס לזהבי למסור והוא סיים מתפרצת בבעיטה לשער – 2:0 לצהובים. בדקה ה- 82 טעות קשה של איתמר ניצן ופריצה כבש בנגיחה – 3:0 לאורחים, וזו היתה גם תוצאת הסיום.

למרות ההפסד, היכולת האמיתית של מכבי פ"ת תיבחן במשחקים הבאים נגד הקבוצות בליגה שלה, ובינתיים שתי הקבוצות מאם המושבות נושאות את כל הליגה על הכתפיים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...