אילו טיפולים מציעה קוסמטיקאית כפר סבא?

12/12/2018
בריאות ובטיחות

רובנו רוצים להיראות הכי טוב שאפשר – ומי שיכולה לעזור לנו ליהנות ממראה שובה לב היא קוסמטיקאית בכפר סבא. אשת מקצוע מיומנת, בעלת ניסיון רב בתחום ובעלת ציוד רלוונטי יכולה לחולל פלאים, כשבין הטיפולים המומלצים ביותר: הסרת שיער בלייזר, אנטי אייג'ינג, איפור קבוע, בוטוקס והעלמת נזקי אקנה.

בוטוקס – וקמטי ההבעה נעלמים

אחד הטיפולים המבוקשים ביותר אצל כל קוסמטיקאית כפר סבא הוא בוטוקס. זהו רעלן שמופק מחיידק ובמינון המדויק הוא מנטרל פעילות יתר של שרירים שמייצרים הבעות פנים. הדיוק בעבודתה של הקוסמטיקאית בכפר סבא הוא קריטי כדי לא ליצור את המראה המאולץ שהיה תוצר של הזרקות בוטוקס בעבר – מינון נכון והזרקה לנקודות הנכונות מבטיחים הצערת פנים משמעותית בטיפול של רבע שעה בלבד, ותוצאות שמחזיקות מעמד כחצי שנה.

יתרונות הסרת שיער בלייזר מהדור החדש

קוסמטיקאית כפר סבא מסייעת גם למי שרוצה גוף חלק, ללא כאב ובזמן מהיר במיוחד. באמצעות לייזר מתקדם מהדור החדש יכולה קוסמטיקאית בכפ"ס להפוך את הרגליים לחלקות למשעי תוך 45 דקות, להעלים שיער מיותר מהידיים בדקות בודדות וגם החזה והבטן יכולים להיות חלקים ומרשימים בפחות מחצי שעה. יתרון נוסף של הדור החדש של מכשירי הלייזר הוא שניתן להשתמש בהם גם בקיץ, והכל כאמור ללא כאב – וזאת בזכות חימום הדרגתי שפועל במקטעים בשכבות עור עמוקות ולא באופן נקודתי.

מה כולל טיפול אנטי אייג'ינג?

טיפולי אנטי אייג'ינג נועדו לספק מענה מקיף לכל התופעות הבלתי נמנעות שמתרחשות עם השנים בפנים שלנו. מיצוק העור בעזרת גלי רדיו או לייזר, מזותרפיה לצמצום הנקבוביות, רענון מרקם בעור בשלל דרכים, לעתים תבחר קוסמטיקאית כפר סבא גם בפילינג אגרסיבי מעט יותר כדי להוביל לשינוי משמעותי במיוחד, ובכל מקרה מדובר על טיפול אפקטיבי מאוד שמותאם ספציפית למצב הפנים של המטופלת או המטופל (שכן גם לא מעט גברים כבר למדו לנצל את נפלאות הקוסמטיקה).

למי מומלץ להשקיע באיפור קבוע?

נשים רבות אוהבות את השדרוג שמעניק האיפור למראה שלהן, אבל לא רוצות להשקיע בכך זמן יקר מדי יום. עבורן ממליצה קוסמטיקאית כפר סבא על איפור קבוע. המלצה זו תקפה גם לנשים שהשפתיים שלהן צרות וחסרות נוכחות – במקום למלא את השפתיים בסיליקון או קולגן, אפשר פשוט לאפר אותן עם איפור קבוע, כך שהתוצאה תהיה מרשימה.

באופן דומה מסווה איפור קבוע גבות דלילות, וגם לתופעת העיניים המעט נפולות ניתן למצוא פתרון בדרך חדשנית זו.

איך קוסמטיקאית כפר סבא מעלימה נזקי אקנה?

האקנה אמנם נעלמת במרבית המקרים מחיינו בסוף גיל ההתבגרות, אבל לעתים היא משאירה על הפנים סימנים לא מחמיאים – בעיקר אם לא טופלה בזמן או שטופלה באופן לא מקצועי. כשישנן צלקות מיותרות, תוכל קוסמטיקאית בכפר סבא להעלים אותן, או לכל הפחות לטשטש אותן באופן משמעותי, בשיטה חדשנית שכוללת טיפולים באור כחול.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...