אילו הופעות מחכות לכם בחודשים הקרובים בישראל ב-2021?

15/03/2021
בידור ופנאי


אחרי המתנה ארוכה ומייגעת, ההופעות סוף סוף חוזרות. אז אילו אמנים יופיעו בחודשים הקרובים? מי כבר הצליח להפוך 5 הופעות ברצף לסולד אאוט ואיפה הם יופיעו? בכתבה הבאה.

עולם התרבות חוזר לאט לאט לחיים ונאלץ ללקק פצעים רבים שנגרמו לו בכל השנה האחרונה עקב משבר הקורונה שעדיין לא הסתיים לצערנו. כזכור, נגיף הקורונה גרם לכולנו להסתגר בבתים בסגרים ואולמות התיאטרון יחד עם מוזיאונים, מסעדות, אולמות אירועים וחתונות וגם כמובן אולמות ההופעות נאלצו פשוט לסגור את השאלטר בפעם הראשונה בחייהם לתקופה כל כך ארוכה.

את אולמות ההופעות, החליף המחשב בבית ומסכי הזום שהעניקו לאמנים להופיע מול הקהל דרך המסך. לא אידיאלי, אבל יותר טוב מכלום. אבל כל זה כאמור, שייך כבר להיסטוריה כי ישראל מסתבר הפכה לאלופת החיסונים ולמקום ראשון בעולם שיוצאת ממשבר הקורונה בעזרת חיסונים ולא באמצעות סגרים קשים.

אז עכשיו, אחרי שעולם התרבות מתחיל להיפתח לאט לאט, הגיע הזמן לבדוק אילו הופעות שוות תוכלו למצוא בישראל בחודשים הקרובים? איפה זה יתקיים? באיזו מתכונת? ומי כבר הצליח לשבור שיאים ולסגור הופעות סולד אאוט בדקות ספורות בלבד.

כיצד מתקיימות ההופעות בישראל בצל היציאה מהקורונה?

ובכן, משרד הבריאות אישר קיום של הופעות מצד אחד, אך עם הרבה מאוד מגבלות מצד שני. בין המגבלות השונות - כניסה מוגבלת של קהל, ישיבה מרוחקת בין אדם לאדם, תעודת התחסנות או תעודת החלמה (מה שקרוי "התו הירוק") והקפדה יתרה על ניקיון והיגיינה בכל האיזורים הציבוריים.

אז אילו הופעות כבר פורסמו ותוכלו לראות בחודשים הקרובים?

אז ישנם לא מעט אמנים מובילים בישראל שכבר מיהרו לצאת עם מופעים חדשים ומושקעים כדי לסגור פער של שנה שלמה ללא הופעות מול קהל חי ובעזרת אתר "קצת תרבות" הסוקר את תחום ההופעות בישראל, בדקנו בשבילכם מהם ההופעות הבולטות שכבר פורסמו. הנה הם לפניכם.

כך למשל, הזמר עומר אדם שידוע בזכות הטירוף האדיר שבהזמנת הכרטיסים, פרסם ביום אחד 4 הופעות שונות באצטדיון בלומפילד. כפי שבוודאי כבר ניחשתם, הכרטיסים לכל ההופעות נחטפו בכמה דקות בלבד ואזלו לגמרי לאחר כרבע שעה מאז תחילת מכירת הכרטיסים.

זמר נוסף שגם הוא מצליח ביותר ואהוב מאוד על הקהל הישראלי הוא איתי לוי. גם לוי, בדומה לאדם, פתח סדרת הופעות גדולה בהיכל מנורה מבטחים והצליח גם הוא למכור ביום אחד כמעט את כל 5 ההופעות שפתח. נכון לזמן כתיבת שורות אלו, נשארו כרטיסים רק להופעה אחת ואחרונה.

גם הזמר עברי לידר שמחזיק גם הוא בקהל מעריצים ומעריצות גדול מאוד, פתח סיבוב הופעות חדש והציג 3 מופעים חדשים באמפי וואהל בתל אביב. עוד אמנים שתוכלו לראות בחודשים הקרובים מופיעים לפי כללי התו הסגול - דיקלה, מאור אדרי, קובי אפללו ועוד רבים אחרים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...