איך צובעים דירה ונשארים בחיים?

16/10/2020
עיצוב ויופי


לא לטפס על הקירות, אפשר לצבוע אותם לבד ולשרוד בכדי לספר על זה!  אנחנו מזמינים אתכם להכיר את המדריך לצביעת קירות, טיפים לצביעת דירות. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר את החיוך מתוח מאוזן לאוזן, אין צורך להתבאס מפרויקט של צביעת דירה. ככה תעשו את זה על הצד הכי טוב.

אתם יושבים בסלון, מתבוננים בקירות הבית ומגיעים להחלטה חד משמעית – צריך פה צבע! וכשצריך צבע בבית, מתחילים לחפש באינטרנט טיפים לצביעת בתים, טיפים לצביעת דירות ועוד. והנה לכם מדריך לצביעת דירה לבד, מה שנקרא DIY. אם כך, איך צובעים דירה לבד ושורדים בכדי לכתוב על זה באינטרנט? קודם כל, חשוב להבין משהו לגבי הצבע – הוא הבסיס שלכם ובו אתם חייבים להשקיע. וכעת יקומו החכמים וישאלו – איך אפשר בכלל להשקיע בצבע? ובכן, אפשר. בואו נסביר.

איך לצבוע דירה לבד? טיפים קונקרטיים לצביעת דירות

לאחר קריאת המדריך המלא לצביעת דירה בB144, יש לנו עוד כמה טיפים לתת לכם:

צבע יכול להיות מהול במים, צבע עשוי להיצבע כשהוא טהור ולא מעורבב עם מים, ניתן לערבב צבעים שונים ביחד ועוד. בשורה התחתונה – יש להשקיע בצבע שלכם. אתם צריכים להגיע לצמיגיות הנכונה. אסור שהצבע יהיה דליל מדי, אבל גם לא מומלץ שהוא יהיה סמיך מדי.  לאחר שערבבתם נכון את הצבע (בתוך הדלי) עם מים, מתחילים לצבוע. ראשית, זכרו כי התנועות של מברשת הצבע צריכות להיות אחידות. נהוג לצבוע לאורכו של הקיר, לא לרוחבו. במילים אחרות, נהוג לצבוע את הקיר בתנועות של "למעלה-למטה".

בכמה צבע יש להשתמש בכדי לצבוע דירה לבד?

שימו לב, אל תגזימו עם הצבע. אל תעמיסו המון צבע על המברשת, וגם אל תצבעו עשרות פעמים את הקיר. צביעת הקיר שלכם מחולקת למספר שלבים. וחשוב לזכור – מספר השלבים כמספר השכבות של הצבע. כלומר, אם אתם מעוניינים לצבוע 3 שכבות צבע, יהיו 3 שלבים לתהליך הצביעה.  כל שכבה היא צריכה להיות יחסית עדינה, גם אם הקיר נראה חבוט וישן, דהוי ומקולף. השכבה הראשונה לא תראה טוב עדיין, אל תצפו לניסים ונפלאות. סיימתם שכבה ראשונה ועדינה עם כמות צבע לא מוגזמת? יופי, תנו לקיר להתייבש. ככה חזרו על התהליך הזה.

בכמה שכבות צבע מומלץ לצבוע קיר?

במשך כמות הפעמים הרצויה. מומלץ 3 שכבות, לא יותר ולא פחות, אבל אפשר לשחם עם הספרה הזאת. אם אתם בכל זאת רוצים להזמין צבעי מקצועי, אנחנו ממליצים לכם לאתר פורטל השוואת מחירים לצביעת דירות באינטרנט. בצעו השוואת מחירים בין צבעים וצבעי דירות, קבלו הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת והמשיכו לצביעת הדירה.

תוכלו להשלים את המידע החסר במאמר בyad2 על צביעת דירה וכמו כן, בפורטלים כמו שציינו כאן, שגם מסייעים לכם בכל מה שקשור לאיתור צבעי דירות. תוכלו לבצע איתור צבעים של בתים ודירות לפי עיר ובכל הארץ, מה שגם לבסוף יוזיל לכם עלויות. בהצלחה!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...