איך לנקות חלונות באופן מקצועי?

04/10/2020
סביבה וקיימות


לחלונות יש תפקיד חשוב מאד, ללא קשר למקום שבו הם נמצאים או מותקנים. חלונות שעשויים מזכוכית שקופה מעבירים פנימה אל תוך המבנה או הבניין את אור השמש והיום מבחוץ, אור שמביא איתו שמחה, תחושה של רוגע וכמובן חסכון בחשמל ובמשאבים אחרים. על מנת לקבל מהחלונות את היתרונות הגדולים האלה חשוב לוודא שתמיד, בכל שעה, החלונות נקיים לגמרי ושאין שום לכלוכים או כתמים שיעכירו את ההשתקפות ויפריעו למעבר האור. למרות הימצאותם של שלל חומרי ניקוי ביתיים לזכוכית וחלונות – לא תמיד אלה הם שייתנו את המענה הכי טוב וישאירו את החלון נקי, שקוף ומבריק. ישנם לא מעט מקרים שבהם צריך לבחור ולמצוא ציוד לניקוי חלונות שישפר את תוצאות הניקוי, ישדרג את המראה של הזכוכית וגם כמובן יגן עליה וידחה ככל האפשר את הניקוי היסודי הבא. יחד עם זאת התדירות של ביצוע ניקוי יסודי בחלונות תלוי גם בגובה של החלון, באווירה שבה הוא נמצא ובסביבה של המבנה עצמו.

איזה ציוד מקצועי צריך להיות בשביל ניקוי חלונות?

על מנת להשיג רמה גבוהה של ניקיון חשוב להצטייד בשילוב של כלי עבודה וחומרי ניקוי – חומרים תעשייתיים שיהיו חזקים דיים להסיר את הכתמים ולהשאיר שכבה של הגנה מפני לכלוך חדש שיצטבר עם הזמן. דבר נוסף שחייבים הוא מטליות שבעזרתן אפשר יהיה לנגב את חומרי הניקוי או להכין את פני השטח של החלון לקראת הניקוי היסודי עם חומר הניקוי. במידה ומדובר בחלון גדול במיוחד או בוויטרינה בגובה רב צריך להצטייד בכלי העבודה המתאימים – מוט ארוך שיגיעו עד למעלה ודלי על גלגלים שיהיה נוח להזיז ממקום למקום וכך לקרב אל החלון. הדבר הבא שלא כדאי לשכוח הוא מגב שבעזרתו אפשר יהיה לגרוף הצידה את שאריות המים על מנת להשאיר את החלון נקי לגמרי, ללא סימנים של מים או סימנים של המטלית או המברשת.

ניקוי מקצועי של חלונות שמתחיל עם החומרים וכלי העבודה המתאימים!

כאשר מצטיידים מראש בכל מה שצריך בשביל ניקוי יסודי של החלון – מברשת להרטבת החלון, חומר ניקוי חזק, מטלית לניגוב, דלי גדול, מוט ארוך ומגב – אין ספק שהעבודה תתבצע ביעילות ובנוחות רבה. חשוב לקבל טיפים ועצות ממי שעוסק בתחום זה על בסיס קבוע ומקצועי וכך לשפר את הביצועים ואת תוצאות הניקוי. ישנם סוגים שונים של חלונות שדורשים הזמנה של אנשי מקצוע שניקוי חלונות זה העיסוק שלהם וכך אפשר להיות בטוחים שהחלון יהיה נקי במיוחד לאחר הניקוי. כאשר מבצעים את פעולות הניקיון מדי פעם אין ספק שהחלונות תמיד ייראו נקיים למתבונן מהצד וכשמדובר במשרדים שמגיעים אליהם לקוחות, למשל, יש לכך משמעות גדולה מאד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...