איך לבחור עורך דין פלילי לפי אזור מגורים

19/07/2021
חוק ומשפט


התחום המורכב והכאוב ביותר שבו נזקקים לעורך דין הוא התחום הפלילי. העבירות שנכללות בו קשות ומייצגות מצבים מאוד סבוכים שמשליכים על המעורבים בהם מהרגע שהמשטרה מתחילה לחקור ולהפנות אליכם אצבע מאשימה ועד העמדה למשפט. הבעיה בתחום הפלילי היא שיש בו כל כך הרבה היבטים שעלולים להרוס חיים גם אם לא מגיעים למשפט, שפשוט אסור להתמודד עם זה לבד. חובה לקבל ייצוג משפטי וייעוץ של עו"ד פלילי בפתח תקווה מהרגע הראשון, ורצוי מאוד שזה יהיה עורך דין שפועל באזור המגורים שלכם.

מה חשוב לזכור כשבוחרים עורך דין?

רבים נרתעים מייצוג של עורך דין פלילי משום שזה יקר במיוחד בהליכים פליליים שהם ממושכים אולם הניסיון מלמד שהימנעות מייצוג עולה לרוב הרבה יותר כאשר מדובר במעצר, סנקציות שונות, כתם על שמכם ומניעה לחזור לחיים נורמטיביים משום שההליכים לא נוהלו כהלכה. משום כך, חשוב לבחור עו"ד פלילי בפתח תקווה שמבין בעבירות שלכם, שעוסק בהן בדרך קבע וגם רשם לעצמו הצלחות שונות בייצוג לקוחות אחרים בעבירות כאלה והוא יודע בדיוק אילו צעדים לנקוט ועם מי לדבר. הבנה עמוקה בדקויות החוק היא חיונית והיא כרוכה גם בהיכרות טובה עם בעלי תפקידים שיכולים לסייע ללקוחות בקיצור הליכים ובמתן מידע חשוב.

מחיר עורך דין פלילי

מחיר של ייצוג משפטי בהליכים פליליים אינו זול משום שמדובר בעבודה ממושכת כדי לחלץ אתכם מכתב אישום ואם אפשר אז גם מהרשעה. הרבדים של תיק פלילי רבים ומורכבים וזה תלוי בפרמטרים רבים, כמו מורכבות התיק, בעבירה עצמה וגם במצבכם מבחינת רישומים משטרתיים ומשפטיים. כך שהתמחור שונה מלקוח ללקוח וגם לפי המוניטין והרשת הקשרים הענפים של עורך דין כזה עם הרשויות ועם בעלי תפקידים במשטרה ובפרקליטות. זאת סיבה חשובה ראשונה למה כדאי לבחור עורך דין פלילי מהאזור שלכם. יהיה לו הרבה יותר קל לייצג אתכם במשא ומתן על שימוע לפני הגשת כתב אישום או לייצג אתכם בזמן החקירה והדיונים בתיק שלכם במשטרה ובפרקליטות, כאשר הוא מוכר באזור ונחשב לפעיל מאוד.

הקלה בחומרת ההליכים

הליכים פליליים הם ממושכים והתהפוכות בהם מחייבות מעקב צמוד של מי שמייצג אתכם. אתם עלולים להיקרא לחקירות, להיכנס למעצר, לסבול מהגבלות שונות, להזדקק לישיבות רבות עם עורך הדין שלכם. אם אתם גרים במרכז ואתם יודעים שזה עומד להיות מאוד מורכב וממושך, עדיך לקחת עו"ד פלילי בפתח תקווה שפועל קרוב למקום המגורים שלכם משום שאחרת תתקשו לעמוד בכל מה שכרוך בניהול תיק פלילי. זה חשוב גם למשפחה, במיוחד אם תגיעו למצב של מעצר או דיונים ממושכים בבית המשפט. איכות של ייצוג פלילי קשורה מאוד גם לאופי ולאורח החיים שלכם. ככל שאתם יותר נורמטיבי, קל יותר לעורך דין שמכיר אתכם להציג אתכם ככאלה ולהפחית מאוד מחומרת הענישה. כל בחירה כזאת מסייעת לכם לקבל ייצוג טוב וקשוב יותר משום שמדובר במי שמכיר את סביבת המחיה שלכם וגם יכול לייצג אתכם טוב יותר. כשמדובר במי שמכיר אתכם ואת העבר הנקי שלכם זה גם עוזר לו להציג אתכם כמי שבאמת לא עשו מה שמיוחס לכם או שזאת טעות להחמיר אתכם. לכן, עורך דין שיודע באיזו משפחה גדלתם יעשה זאת טוב יותר למענכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...