איך לבחור מנעולן מומלץ בפתח תקווה?

23/08/2021
צרכנות


זה תמיד קורה בעיתויים הכי בעייתיים, מאחר שלעולם אין עיתוי מתאים להיתקעות מחוץ לבית בעקבות מנעול שהתקלקל, צילינדר שנשבר, מפתח שהלך לאיבוד וכדומה. אם אתם צריכים מנעולן מומלץ בפתח תקווה או בכל אזור אחר בארץ, הנה הטיפים כיצד לבחור מנעולנים מוסמכים. כמו כן, מי הוא מנעולן מוסמך בכלל? הנה כל המידע לפניכם.

אין עיתוי טוב להיתקע מחוץ לבית, במיוחד אם צריך לפתע מנעולן באמצע הלילה. זה קורה תמיד בזמנים הכי לא נוחים, בדיוק כמו שמרפי אוהב. וכיאה לחוק מרפי, בדרך כלל נצטרך מנעולן מורשה במקרי חירום, במקרי בלת"מ למיניהם וכו'. אז אם אתם צריכים מנעולן מורשה בפ"ת והמרכז, אנחנו ממליצים תמיד להתחיל עם בדיקת ההמלצות על המנעולן. אבל אפילו קצת לפני בדיקת ההמלצות, יהיה חשוב לבדוק שהמנעולן הוא אכן איש מקצוע מורשה.

מנעולן מורשה משטרת ישראל – כיצד נאמת אותו?

מציאת מנעולן מומלץ בפתח תקווה, מתחילה בראש ובראשונה בבדיקה של תעודת הסמכה או יותר נכון תעודת יושר. אם איש מקצוע מציע את עצמו בתור מנעולן מומלץ וכמובן גם מורשה, הוא אמור להציג בפניכם גם את תעודת ההסמכה שלו. כל עוד איש המקצוע אינו הציג את עצמו באופן רשמי, ההמלצה היא לא לקבל שירות מאותו אדם.

חשוב לדעת, ישנם לא מעט נוכלים בחוץ שמחפשים כל מיני סיבות ותירוצים בכדי לחדור למרחב הפרטי של אנשים, לביתם. הכוונות בדרך כלל יהיו כוונות זדון כמו פריצות לבתים, שכפול מפתחות למטרת פריצה וכדומה. אם כך, קודם כל מבקשים את תעודת הסמכת המנעולן שמגיע אליכם הביתה. אם אפשר, אפילו תבקשו מהמנעולן לשלוח לכם את צילום תעודת ההסמכה שלו דרך - WHATSAPP.

כמה עולה מנעולן מומלץ פתח תקווה?

כמה עולה שירות מנעולן מורשה פ"ת? מנעולן מומלץ בפתח תקווה יגבה ממכם פחות או יותר את אותם המחירים כמו מנעולנים בכל עיר אחרת. מחיר מנעולן מורשה משתנה בהתאם לסוג השירות הנדרש, החל מהחלפת צילינדר, דרך החלפת מנגנוני נעילה וכלה בשירות של פריצת דלת רב בריח, פריצת דלתות עץ, פריצת רכבים באישור משטרת ישראל ועוד.

באופן כללי, אפשר לציין כי מחירי השירות של מנעולנים בפתח תקווה ינועו בין טווחי מחירים של עשרות שקלים ועד מאות שקלים בודדים. אם אתם צריכים החלפה של מנגנוני נעילה מאוד מורכבים ומתקדמים טכנולוגית, השירות יעלה לכם 500 ₪ ויותר, תלוי בסוג המנעול וסוג העבודה הנדרשת.

לאתר את המנעון הנכון בפתח תקווה

אנחנו מזמנים אתכם להכיר את דוקטור גוגל, שבדרך כלל יציע לכם לאתר מנעולני בפתח תקווה דרכו. גוגל יציע לכם גם פורטלים עבור השוואת מחירים בין מנעולנים מוסמכים בפתח תקווה. לאחר שעורכים השוואת מחירים למנעולן פ"ת, אפשר למצוא את איש השירות האטרקטיבי ביותר. רק תקפידו לוודא שהמחיר הנמוך לא בא על החשבון של השירות המקצועי.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...