איך לבחור מחסן גינה

28/02/2018
צרכנות


אם תסתכלו היום בגינות רבות (בבתים פרטיים) תוכלו לשים לב שבחלק לא מבוטל מהם ישנו מחסן גינה. ואכן, מחסן לגינה הוא פתרון אחסון מצוין, הוא מאפשר לאחסן פריטים שונים שאי אפשר או שאין מקום לאחסן אותם בתוך הבית, והוא נגיש ונמצא מטרים ספורים מהבית כך שתמיד ניתן לגשת אליו. יש מחסני גינה בגדלים שונים ובעיצובים שונים ובסופו של דבר לכל אחד יש את הצרכים שלו ובהתאם הוא בוחר.

אם אתם עומדים בפני קניית מחסן לגינה ואתם מתלבטים מה הכי מתאים לכם, מה יהיה המחסן האידיאלי בשבילכם זה שיפנה לכם את הבית ויאפשר לכם גם לאחסן פריטים כמו ציוד גינון, כלי עבודה ואפילו אופניים או אופנוע, הנה כמה דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון, כמה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם רגע לפני הקנייה:

לאיזו מטרה המחסן מיועד?

מחסן לגינה יכול להיות מיועד לצרכים שונים ולא רק לאחסון. הוא יכול להיות חדר העבודה שלכם אם הוא מספיק גדול, הוא יכול לשמש אתכם כנגריה קטנה, וכמובן יכול להיות כזה שניתן לאחסן בו פריטים שונים. אם הוא מיועד רק לאחסון השאלה היא מה אתם עומדים לאחסן בו, האם אתם עומדים לאחסן בו ציוד קמפינג, האם הוא אמור לאחסן חומרי בניין? את הגלשן שלכם? את הטרקטורון שלכם או את האופנוע שלכם? אולי כמה זוגות אופניים של הילדים? כל אלו רלוונטיים כמובן קודם כל לגודל, אך מעבר לכך גם לעמידות ולאבטחה.

דרישות נוספות מהמחסן

עוד כמה דברים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת הם האם יש לכם דרישות נוספות מהמחסן המיועד, האם אתם רוצים שהוא יהיה עם דלתות נפתחות או עם דלת הזזה? האם אתם צריכים אוורור בצורת חלון, מאוורר או אפילו מזגן? האם הוא צריך להיות עם נקודות חשמל? עם מדפים? כדאי שתחשבו על כל מה שאתם מתכננים לגביו בכדי שהוא יהיה פונקציונאלי עבורכם.

סוגי המחסנים הקיימים

יש סוגים שונים של מחסנים עם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם:

* מחסן פלסטיק – לא מדובר על מחסנים קלים שעפים עם הרוח הראשונה אלא היום יש מחסני פלסטיק בגדלים שונים ועוצמתיים ביותר.

* מחסן מתכת – מדובר על מחסנים עם קונסטרוקציה מגווונת, עמידים מאוד ושנחשבים גם לזולים יחסית.

* מחסן עץ – אין ספק שמבחינת מראה העץ הוא זה שלוקח. הוא בעל מראה טבעי אותנטי והוא חזק ועמיד בכל תנאי מזג האוויר, אך חשוב לזכור שהוא דורש תחזוקה תקופתית.

PVC * – אלו מחסנים שגם כן נחשבים לעמידים וחזקים ונחשבים גם למבודדי קור וחום בצורה טובה.

יש עיצובים שונים וכמובן גדלים שונים ומעל לכל יש טווחי מחירים שנעים בין אלפים בודדים לאלפים רבים. חשוב לזכור שמחסן קונים לשנים ארוכות ולא כדאי להתפשר על משהו לא איכותי.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...