איך לבחור בחברה לשיקום מבנים?

28/07/2021
נדל"ן ותחבורה


רבים חושבים כי שיקום מבנים צריך לעשות רק על מבנים ישנים ורעועים כשהם נמצאים במצב רע מאוד. אך למעשה, שיקום המבנה מתאים לא רק למבנים ישנים שמתחילים להתקלף או בעלי קירות מתפוררים, אלא עבור טיפול ביסודות המבנה עוד בטרם הופעתם של סימנים כמו קילוף והתפוררות קירות חוץ המבנה. יתרון נוסף בשיקום מבנים הוא שמירת האסתטיקה של חזיתות המבנה לאורך כל השנים שהמבנה עומד על יסודותיו.

בעלי נכסים פונים לאנשי מקצוע שייעצו להם בשיקום המבנה שלהם מסיבות רבות ומגוונות. על מנת שבעלי נכס יקבלו את הפתרונות היעילים ביותר וגם החסכוניים ביותר לזמן הקרוב בעת ביצוע עבודות השיקום וגם בראייה לטווח הרחוק לעוד שנים רבות חשוב לבחון את העבודות שיש לבצע על מנת לשקם את המבנה בצורה הטובה ביותר וגם לבחור באיש מקצוע איכותי ואמין שיבצע את העבודות עם החומרים המתאימים ובצורה האופטימלית על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממבנה איכותי לאורך שנים רבות.

שיקום מבנה - איך הכול התחיל?

בעבר היו בעלי נכסים פונים לאנשי מקצוע רק כאשר המבנה היה במצב רע מאוד. כאשר הבטון היה מתנתק ממוטות הזיון בבטון, כאשר היו מתגלים קילופי קירות עמוקים הדורשים טיפול רציני ואם המבנים היו מטופלים בצורה בלתי מקצועית היו בעלי הנכסים נדרשים להזמין בעל מקצוע בשנית על מנת לטפל בבעיה. אם לא היה נמצא פתרון הולם, עם השנים היו הרשויות מספקות לבעל הנכס צו הריסה היות והמבנה אינו עומד בתנאים הנדרשים. כמובן שזהו מקרה חמור ביותר אך עם פתרונות שיקום המבנים שניתן למצוא היום אין צורך להגיע למצב שכזה כלל.

איך לבחור באיש מקצוע לשיקום מבנים?

כמו בכל תחום חשוב לבחור באיש מקצוע מנוסה ואיכותי. היות ובשיקום מבנים ישנם נושאים רבים שנוגעים בדבר, שיקום יסודות וגילוי מקורות ההפרעה בהם, חשיפה ותיקון האלמנטים שניזוקו, עליו להבין בחומרים השונים והמתקדמים ביותר בתחום על מנת לאפשר ללקוחותיו ליהנות גם מחזית מבנה יפה ואיכותית ולא כמראה של תלאי על הקירות. לכן, לפני שחותמים חוזה עם חברה לשיקום מבנים חשוב לבחון את ניסיונם בתחום ואת מקצועיותם בנושים השונים הכוללים כולם יחדיו שיקום של מבנים.

דבר נוסף שיעזור לכם לסגור חוזה עם בעל מקצוע לשיקום המבנה שלכם זה חוות דעת על בעל המקצוע. חשוב לבקש חוות דעת, לחפש מידע על העסק באינטרנט או ברשתות החברתיות על מנת להיות בטוחים כי אתם פונים לאיש מקצוע איכותי ולא לחובבן שישאיר אתכם עם עבודות חפיפניקיות או גרוע מכך, לא יסיים את עבודתו במבנה שלכם.

דבר אחרון שרצוי לעשות לפני שסוגרים חוזה עם חברה לשיקום מבנים הוא, לבקש שלוש הצעות מחיר ולערוך ביניהן השוואות. הצעות מחיר מפורטות מציגות את החברה באור מקצועי יותר ואמין יותר מאשר הצעת מחיר גלובלית ומעורפלת.

לפרטים נוספים לחצו – שיקום מבנים

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...