איך לבודד רעש בין חדרים

21/05/2020
סביבה וקיימות

איך לגבור על הרעש בין החדרים?

מכירים את ההרגשה שאתם משמיעים מוזיקה בקולי קולות, מנגנים או שרים במיקרופון, מנהלים הרצאות, מנהלים ישיבות מול קהל, אבל הרעש נוראי? ככל הנראה יש בעיה באקוסטיקת החדר, וכדי להתגבר על העניין אתם צריכים לבודד רעש בין החדרים. בידוד אקוסטי מאפשר לכם חיים נפלאים של צליל נקי ומובן. כשתדברו לא תרגישו הד מעצבן, תשמעו ברור גם מוזיקה, גם קול, וגם תמנעו רעשים שלכם כלפי חוץ ורעשים מבחוץ כלפיכם.

לאלו חדרים משמש בידוד אקוסטי?

בידוד אקוסטי מיועד לכולם. משתמשים בו באולפני הקלטות, במסדרונות, באולמות, במקומות של הופעות וגם בבתים שמבקשים לשמוע טוב בלי להפריע לשכנים ובלי שרעשי השכנים יחדרו אליהם. גם בידוד בין דירות הוא עניין מבורך, במיוחד בבתים מחולקים וביחידות דיור. כך אתם מצליחים לבודד את רעשי השכנים בקומה מתחת או בקומה מעל.

בידוד חדרים למוזיקאים

אם אתם מוזיקאים, ודאי תרצו לשיר בווליום גבוה ולנגן בווליום גבוה בבית שלכם בלי להפריע למי שנמצא בחדר הסמוך או בדירות הסמוכות. ודאי לא תרצו להפריע שוב למנוחת השכנים, לכן אתם צריכים להיערך בהתאם ולעשות מה שצריך כדי להשמיע מוזיקה, לנגן ולשיר כאוות נפשכם בלי להפריע לאיש כאמור בקומות האחרות או בחדרים השונים בבית, במשרד ובמבנה זה או אחר.

איך פועל הבידוד האקוסטי עבורכם?

בידוד אקוסטי בנוי מלוחות צמר, מסלעים ומצמר זכוכית. מניחים אותם בין שני לוחות גבס, מתחת לגגות ועוד. צמר זכוכית יאפשר לכם קלילות ועמידות במים. הבידוד יאפשר לכם צליל מהמם וברור, וזהו עונג צרוף לאוזניים. יש כל מיני חומרים שמאפשרים חסימת תדרים נמוכים א גבוהים. יש מושגים מעולם האקוסטיקה הידועים לאנשי המקצוע בלבד, לכן יש חשיבות רבה לבחירת אנשי מקצוע שמבינים על בוריים איך פועל הקול ומה צריך לעשות כדי לאפשר צליל נקי ונעים בלי רעשים מטרידים.

בידוד במבנים, בבית ובמשרד

גם במבני ציבור משתמשים בבידוד. בידוד אקוסטי מאפשר למבנים הגדולים להשמיע צלילים במקביל, לנהל ישיבות, הרצאות, התכנסויות של קהל בלי שצלילי טלפון יפריעו, בלי שמוזיקה תפריע, בלי צלילים עמומים ובלי צלילים דיסהרמוניים וצורמים. בחדרים השונים במשרד או בבית יש צורך בבידוד כדי לא להפריע זה לזה. הפתרון פשוט יותר משנדמה. בידוד אקוסטי הוא התשובה לכל שאלות הרעש שמציפות אתכם. רק חשוב לבחור מקום אמין ושירות מקצועי שיאפשר לכם התקנת בידוד כנדרש.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...