איך בעזרת עורך דין תאונות דרכים ברמת גן לא גורמות לפגיעה כלכלית?

23/02/2022
חוק ומשפט

תאונת דרכים ברמת גן, כולל עם נפגעים, היא למרבה הצער אירוע שכיח למדי. אמנם אין אדם שיוצא מהבית במחשבה שהוא יהיה מעורב בתאונה שכזו, אבל המציאות מוכיחה מדי יום שהסיכוי לכך לא נמוך כלל וכלל. פגיעה בתאונה עלולה לגרום גם לנזקים כלכליים ואפילו חמורים – אלא אם כן נעזרים בעורך דין שזהו תחום המומחיות שלו. למעשה רק עם עורך דין תאונות דרכים ברמת גן מסתיימות בלי פגיעה כספית, ולכן זהו איש מקצוע שחשוב מאוד להיעזר בו כחלק מההתמודדות עם האירוע הקשה.

באילו מקרים אפשר לתבוע פיצוי בעקבות תאונת דרכים?

כל תאונת דרכים שמסתיימת בפגיעה מכל סוג שהוא מאפשרת לתבוע פיצוי כספי בגין אותה פגיעה. חשוב להדגיש שגם התנהלות לא זהירה מספיק של האדם שנפגע, ואפילו רשלנות, לא מוחקות את הזכות לפיצויים. כך למשל הולך רגל שהתפרץ לכביש וכתוצאה מכך נפגע מרכב חולף יכול לתבוע את חברת הביטוח של בעל אותו רכב.

עוד כדאי לדעת שתחת ההגדרה של תאונת דרכים נכללים גם מקרים שבהם אדם נפצע עקב נפילה בתוך אוטובוס בגלל בלימה פתאומית של הנהג בשילוב הצפיפות שכידוע מאפיינת את חלק מקווי האוטובוס שעוברים ברמת גן, למשל קו 61 או 161. גם מעידה בעלייה לאוטובוס או בירידה ממנו נחשבת לתאונת דרכים. בעזרת עורך דין תאונת אוטובוס מכל הסוגים הנ"ל, ואחרים, לא תגרום לנזק כספי לאדם משום שהוא יקבל פיצוי בהתאם לפציעה שבעבר.

את מי אפשר לתבוע עם עורך דין תאונות דרכים ברמת גן?

בעזרת עורך דין תאונות דרכים ברמת גן מסתיימות אמנם עם פגיעה פיזית ובלא מעט מקרים גם נפשית, אבל ללא נזק כלכלי. כדי להבטיח את מיצוי מלוא הזכויות יגיש עורך הדין תביעה כנגד כל הגופים הרלוונטיים: חברת הביטוח של האדם עצמו, אם התאונה התרחשה כשהוא נוהג ברכב בבעלותו; חברת ביטוח של נהג רכב אחר (למשל במקרה של פגיעה בהולך רגל); הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים קרנית (במצבים של תאונת פגע וברח או כשאין ביטוח חובה בתוקף); וגם המוסד לביטוח לאומי (אם תאונת הדרכים התרחשה בדרך לעבודה או בחזרה הביתה, וגם כמובן במהלך העבודה).

סוגי הפיצויים השונים

מידע רלוונטי נוסף לגבי עורך דין תאונות דרכים ברמת גן הוא סוגי הפיצויים שניתן לתבוע בעזרת איש מקצוע זה. החלוקה העיקרית היא לשתי קטגוריות, פיצויים ממוניים ופיצויים לא ממוניים. בקבוצה הראשונה ישנם פיצויים בגין הוצאות כספיות עבור טיפולים רפואיים, הפסדי שכר בעבר וגם בעתיד ועוד. בקבוצה השנייה: פיצוי בגין סבל, כאב, עוגמת נפש וכו'.

תיעוד רפואי חשוב

אחת הפעולות החשובות ביותר של עורך דין תאונות דרכים ברמת גן היא לאסוף את כל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, כלומר אלה שמעידים על הפגיעה וחומרתה. במידת הצורך, עו"ד מנוסה גם מפנה את לקוחותיו לבדיקות נוספות וכמו כן הוא עשוי לגייס חוות דעת של מומחים רלוונטיים שיעידו על היקף הנזק כתוצאה מאותה תאונת דרכים.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...