איך בוחרים קבלן שיפוצים

23/07/2019
צרכנות


קבלן שיפוצים הוא האיש שהרמה המקצועית שלו, האמינות והמהימנות שלו והאכפתיות שלו יכריעו כיצד ייראה הבית שלכם בקרוב, עד כמה יהיה לכם נוח להשתמש בבית המשופץ ועד כמה הוא יהיה בטוח עבורכם ועבור כלל בני המשפחה, וזאת סיבה מספיק טובה להשקיע קצת מחשבה בשאלה איך בוחרים קבלן שיפוצים.

בשורה התחתונה, אין לכם שמץ של מושג בענף הבנייה, אין לכם שמץ של מושג כיצד לדרג או להעריך את הרמה המקצועית של קבלן שיפוצים שעומד מולכם ואין לכם למעשה שום דרך לבחור את הקבלן המתאים לכם ביותר בעצמכם. העניין הוא שזה בדיוק מה שתצטרכו לעשות ולכן אתם רוצים לעשות את זה בעזרתם של אחרים, ועזרה זו מתחילה בראש ובראשונה בהמלצות שאתם יכולים לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים, אבל יותר מכל מחברים ברשתות החברתיות. קבוצות שאתם חברים בהן, חברים המחוברים אליכם ברשת החברתית, הציפו את העובדה שאתם מחפשים קבלן שיפוצים ותשמחו לשמוע המלצות.

מן הסתם, אתם צפויים לקבל לא מעט שמות ומספרי טלפון ואתם בהחלט יכולים להניח שרובם הם למעשה פרסומים של חברים ושל חברים של חברים שפשוט רוצים להמליץ לכם על עצמם וזה לגיטימי, אבל אתם תצטרכו לסנן את ההמלצות בצורה אפקטיבית, בניסיון להבין בדיוק מי רשם את ההמלצה ומדוע. כמו כן, תוכלו להיעזר בחוות דעת מקצועיות שאותן תוכלו לקבל מאנשי מקצוע בתחומים משיקים כמו אדריכלים, מהנדסי בניין ואפילו שמאים – אנשי מקצוע אלה פוגשים המון סיפורים על קבלני שיפוצים ויכולים לסייע לכם להגיע לקבלן המתאים לכם ולא פחות מכך להתרחק מהקבלן שאתם לא רוצים לעבוד איתו.

היחידה לשיפוצים - קבלן שיפוץ מומחה שיפוץ דירות https://evenp.co.il/ שיפוץ דירה

בסופו של דבר, זאת אינטואיציה צרכנית

אבל אחרי כל ההמלצות וחוות הדעת המקצועיות, יהיה עליכם גם לשוחח עם הקבלן המועמד ולבחון בגוף ראשון מי עומד מולכם. בשלב הזה תצטרכו לשאול כל שאלה שעולה על דעתם וכל שאלה שמטרידה אתכם בהקשר לתהליך השיפוץ הצפוי, ולבחון כיצד עונה לכם הקבלן. אם התשובות הן בסגנון של "יהיה בסדר, הכל בסדר" ושום דבר מעבר לזה, אתם יכולים להסיק ששום דבר לא יהיה בסדר. אם התשובות הן בסגנון של "לא יודע, נסתדר" הרי שגם במקרה הזה אתם יכולים להסיק שזה לא יסתדר.

בשורה התחתונה גם בפרויקט שיפוץ דירה קטנה, אתם רוצים למצוא קבלן שיפוצים שיודע להסביר לכם על התהליך, על האפשרויות העומדות בפניכם ועל האופן בו הוא הולך להציג לכם את האפשרויות האלה ולהוציא אותן אל הפועל. קבלן שיפוצים אכפתי ימסור לכם מידע הרבה יותר רחב ממה שאתם ביקשתם לקבל, הוא יעשה את זה בשמחה ובפירוט והוא יעשה את זה כי זאת חדוות המקצוענות, ובדיוק את החדווה הזאת אתם רוצים למצוא אצל קבלן השיפוצים שאותו תבחרו למשימה המיוחדת והייחודית של שיפוץ הבית שלכם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...