איך בוחרים קבלן מצבות?

28/11/2021
חדשות


בבחירת קבלן מצבות, מומלץ לבחור באיש מקצוע שממליץ רק על מצבות שעשויות משני החומרים האלו, ולכן עדיף לבדוק לפני שמבצעים את הצעד הראשון בבחירת המצבה המתאימה למחווה אחרונה הולמת לאדם אהוב.

כדי להבין איך בוחרים קבלן מצבות, יש לקחת בחשבון את השיקולים הבאים, שנוגעים לבחירת החומרים, הכיתוב והסמלים.

חומרים

מלבד גרניט וברונזה, חומרים נוספים זמינים הם שיש, אבן חול ואבן גיר. מגוון צבעים זמינים, וכמה מהם מצוינים עבור שיטות כיתוב וגילופים מפורטים.

שיש וכל אחת מהאבנים שאינן גרניט, יישחקו עם הזמן, וגם הכיתוב על המצבות ייטשטש, כך שבבחירת קבלן מצבות, יש לבחור קבלן מצבות שממליץ על מצבות שמיוצרות מאבנים איכותיות שישמרו על יופיין לאורך זמן. אם אתם מחפשים להזמין מצבה המיוצרת על בסיס חומרי הגלם האיכותיים ביותר, טופ מצבות בפתח תקווה יספקו לכם מענה לכל הדרישות והצרכים שלכם ללא פשרות.

איכות

אנשים מעוניינים לבחור מצבות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, לכן בחירת קבלן מצבות צריכה להתבסס על בחירת איש המקצוע המתאים מבין אנשי מקצוע שאינם מציעים חומרים מוזלים, ושמבצעים עבודה בדרגה איכותית, שתוביל להקמת מצבה שתחזיק מעמד לטווח הארוך. לפני שאתם בוחרים קבלנים לעבוד איתם, מומלץ לבדוק את הביקורות עליהם.

הבדיקה צריכה לכלול מידע כמו הוותק שלהם בתחום, המלצות של לקוחות קודמים, וביקורות של לקוחות שאינם מרוצים. אתם יכולים אפילו לבקש מבית הקברות שבחרתם כמה המלצות על משפחות שהיה להן ניסיון טוב בעבודה עם קבלני מצבות.

סוגי מצבות

המצבה המלבנית הקלאסית היא רק אחד מכמה סגנונות שהפכו לפופולריים בשנים האחרונות. הסוגים כוללים התקנת אבן מסיבית, לוחות הנצחה, בלוקים לעיטור המצבה, או מגן דוד מפוסל.

קבלני מצבות משתמשים לעתים קרובות בתבליטים מפוסלים גבוהים, כמו גם בכנים ולוחות שמות רכובים, ואתם יכולים אפילו לקבל המלצה לאגרטל.

גילופים סמליים

עם הטכנולוגיה של היום, הכיתוב יכול לכלול יותר מסתם סמלים, אותיות ומספרים. אפשר לחרוט מצבה גם עם תמונה של אדם אהוב. במהלך בחירת קבלן מצבות, מומלץ להתייעץ איתו לגבי סמלים או תמונות שיהפכו לחלק קבוע מהאבן, ולהקפיד להבין את המשמעות שלכל אחד מהם על מנת לוודא שהסמל מתאים לאדם שאם מעוניינים לכבד את זכרו.

רוב המצבות כוללות את השם המלא ותאריכי לידה ופטירה. כשבוחרים קבלני מצבות, יש לעבור על המידע המבוקש, ולוודא שיש את האיות הנכון של כל השמות והתאריכים המדויקים.

כיתוב עשוי להיות פשוט כמו "אב אהוב, בעל, דוד", או שהכיתוב יכול להיות משוכלל יותר, כגון ציטוט מועדף, פסוק בתנ"ך או תיאור. ודאו שהכיתוב שנבחר באמת משקף את האישיות ואת חייו של האדם האהוב.

ייעוץ מקיף

כדי לבחור נכון קבלן מצבות, יש לבחור איש מקצוע שמייעץ לגבי האפשרויות הזמינות, מספק את המידע הטוב ביותר על כל סוג מצבה שנבחרת, וממליץ על סוגי מצבות שתואמות את העדפות בני המשפחה. לאחר בחירת קבלן מצבות, וקבלת הייעוץ המקיף, ניתן להתחיל את תהליך תכנון המצבה.

לפרטים ומידע נוסף אודות תכנון, ייצור והזמנת מצבה בהתאמה אישית, השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה. טופ מצבות מלווים כבר שנים את קהל הלקוחות שלנו ומתחייבים לשירות הטוב ביותר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...