אטרקציות מומלצות בדרזדן

02/08/2016
איכות חיים

דרזדן היא ללא ספק אחת הערים היפות ביותר בגרמניה, שלא תמיד זוכה בתשומת הלב המגיעה לה. מדובר בעיר פסטורלית ויפה, מלאה ברחובות ציוריים ואווירה הייחודית לאירופה הקלאסית. למעשה מדובר בעיר שנחרבה לחלוטין בזמן מלחמת העולם השנייה, ונבנתה מחדש בצורתה הנוכחית. מומלץ לא לוותר על טיול בעיר, וניתן להגיע אליה בקלות מברלין או מפראג. אנשים רבים המגיעים למקום בוחרים לערוך סיור בדרזדן בצורה מאורגנת, כדי להכיר את העיר מבפנים ולא להסתמך רק על המידע המפורסם בגוגל. אומנם החוויה של להסתובב בעיר זרה, לשוטט בין המבנים השונים ולהתרשם מסגנון הבנייה והאווירה הציורית היא מעניינית ומרתקת, אך אין כמו סיור מודרך כדי להכיר את העיר ואת ההיסטוריה המיוחדת שלה. כמו כן, ניתן להיעזר במדריך הטיולים כדי לשאול שאלות רלוונטיות, לבקש המלצות לגבי אטרקציות בדרזדן ולהתייעץ לגבי המשך הטיול.

סיור בדרזדן – למי זה טוב?

סיור בדרזדן יכול למעשה להתאים לכל אחד שמגיע בפעם הראשונה אל העיר. מי שאינו דובר גרמנית, יכול למצוא את עצמו מתקשה עם השפה ולא תמיד יכול להיעזר בעוברי אורח כדי להבין כיצד להגיע ממקום אחד למשנהו. לכן סיור מודרך בעיר יכול להוות פתרון מצוין כדי לסייר בעיר מבלי החשש ללכת לאיבוד, תוך כדי שמיעת הסברים וסיפורים מרתקים על העיר וההיסטוריה הייחודית שלה. המדריך יכול להוביל אתכם אל מקומות קסומות ומיוחדים שלא הייתם מגיעים אליהם בכוחות עצמכם, הוא מכיר את כל הפינות הייחודיות של העיר וידע להנחות אתכם אל המסעדות ובתי הקפה האותנטיים ביותר, אזור הקניות הזול ביותר והאטרקציות השוות ביותר. כמו כן, ניתן להיעזר בו כדי להתמצא קצת בעיר ולהבין כיצד ניתן להגיע למקומות שמעניינים אתכם.

אילו אטרקציות כדי ללכת לראות בעת הביקור בדרזדן?

ניתן למצוא לא מעט אטרקציות בדרזדן, כך שלמעשה כל אחד יכול לבחור מתוכן את מה שמעניין אותו. מי שנהנה לטייל ברחובות העיר, ליהנות מהאווירה של המקום ולשבת בבתי קפה, בוודאות ייהנה מסיבוב ברחוב פראגר. זהו רחוב סטליניסטי רחב, עמוס בבתי מלון יוקרתיים, בתי קפה איכותיים וחנויות בוטיק רבות שמושכות אליהן לא מעט תיירים. ניתן לטייל ברחוב, להתרשם מהמזרקות והפסלים הרבים שמעטרים אותו, ולשבת לנוח באחד מבתי הקפה שמשקיפים על הנוף. לאחר מכן, ניתן להמשיך לאטרקציה הבאה הנמצאת ממש בקצה הרחוב, באזור השוק הישן. מדובר על כנסיית הצלב הקדוש שנבנתה בשנת 1215, המתנשאת לגובה של 92 מטר ומהווה את אחד המקומות היפים והקדושים ביותר בעיר. מי שמגיע למקום בשבת בערב או בראשון בבוקר, יוכל ליהנות משירת המקהלה המפורסמת. לאחר מכן ניתן ללכת ברגל אל מאחורי הכנסייה כדי לראות את בית העירייה החדש שנבנה לאחר ההפצצות במלחמת העולם השנייה. אטרקציה נוספת שלא כדאי לפספס היא גלריית המאסטרים המודרניים המהווה את אחת הגלריות החשובה ביותר בגרמניה.

המאמר והתמונה בחסות אתר ברלין4יו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...