אות הצטיינות למתנדבי הנוער של מד"א בפ"ת

22/03/2018
חדשות


בטקס חגיגי קיבלו שניים ממתנדבי הנוער של מד"א בפתח תקווה את אות ראש העיר לפעיל המצטיין.

ביום חמישי (15.3) התקיים באולם 'שרת' בבניין עיריית פתח תקווה טקס לציון סיום תכנית "התפתחות אישית ומעורבות בקהילה", במעמד ראש העיר מר איציק ברוורמן. בטקס קיבלו שניים ממתנדבי הנוער של מד"א בעיר, סתיו ארביב וליזה אוליאל קפולסקי, את אות ראש העיר לפעיל המצטיין של אגף החינוך העל יסודי בעיריית פתח תקווה בשל היותם מתנדבים מצטיינים במד"א במסגרת התכנית.

צילום: דוברות עיריית פ"ת

על סתיו ארביב נאמר בטקס: "סתיו מהווה חלק ממערך ההסברה של הנוער במדינת ישראל. פעיל ושותף בפנאלים נגד הכחשת השואה, מלווה משלחות דיפלומטיות ואף יזם פתיחת חמ"ל הסברה בימי צוק איתן. סתיו משמש כרכז הדרכה ומנהל אשכול שלומצ'אק לתלמידים מיוחדים במסגרת המש"צים ובנוסף, מתנדב במד"א במתן מענה לטיפול באמבולנסים, אבטחת אירועים, ואף משמש כעוזר לדובר מגן דוד אדום".

על ליזה אוליאל קפולסקי נאמר בטקס: "ליזה מתנדבת במסגרת מד"א, בתנועת הצופים ובמרכז הנוער נווה עוז בו היא פעילה בקבוצת הליצנות הרפואית. במסגרת פעילותה שותפה בביקורים בבתי החולים ואף בחרה לחגוג את יום הולדתה ה-18 עם המאושפזים. השנה תתמקד בפעילותה במועדון סגול לרווחת חולי הסרטן".

מנהל מרחב ירקון במד"א, דורי חיים: "כוחו של מד"א טמון בהון האנושי המרכיב אותו. אני רוצה לברך את ליזה וסתיו, אשר מראים לחברה הישראלית עד כמה טוב הנוער שלנו. אני בטוח כי ימשיכו בעבודתכם המסורה למען הקהילה ולמען הצלת חיים. אני מודה לכל מי שבחרו להתנדב במד"א כחלק מהתכנית לאורך שלוש השנים, ובטוח שהמשתתפים מבינים טוב יותר את הערך של נתינה לקהילה – וימשיכו ליישם אותו גם בחיים לאחר התיכון".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "במד"א למעלה מ 6,000 בני נוער מצטיינים המשקיעים מזמנם בהתנדבות למען הצלת חיים ועוסקים בפעילות הומניטרית. אני גאה בסתיו וליזה שהם נציגי נוער מד"א בעיר פתח תקווה המיצגים את בני הנוער שלנו שהם מלח הארץ שמצליחים גם להצטיין בלימודים וגם למצוא זמן על מנת לתרום למען האחר במסגרות שונות ומרובות בו זמנית ובכולן נבחרו כמצטיינים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...