אות הפעיל המצטיין של משרד החינוך לשני תלמידים מפ"ת

29/03/2016
חדשות

השבוע נערך טקס המתנדב המצטיין של משרד החינוך, ע"ש גלעד ריבן. שני תלמידים מפתח תקווה זכו באות היוקרתי.

אות הפעיל המצטיין ניתן לנוער מתנדב שגילה הצטיינות יתרה בתחומים שונים וזאת בכדי להעלות על נס את בני הנוער על הצטיינותם, להטמיע את ערך ההתנדבות והמעורבות בקהילה ולטפח גופים ומוסדות המפעילים נוער מתנדב.

אגף חברה, נוער וצעירים, בניהולו של גיא אליהו, המליץ על בני נוער פעילים ומתנדבים במסגרות החינוך הבלתי פורמאליות  אביבית דוידוב ורוני פיינשטרוי, אשר זכו ביום ראשון השבוע באות הפעיל המצטיין של משרד החינוך.

אביבית דוידוב תלמידת ביה"ס רב תחומי (עמל) ב' היא פעילה במרכז הנוער "בית דני".  בין יתר תחומי הפעילות שלה, אביבית הקימה קבוצת למידה מוזיקאלית לילדים קשיי יום ומלמדת גם בעצמה. אביבית הקימה במרכז הנוער קבוצות גרפיטי אשר עברו תהליך שנתי ובסופו הציגו תערוכות שונות המביאות לידי ביטוי נושאים חברתיים. אביבית השתתפה בפרויקט "כולנו שווים אבל שונים" להעלאת מודעות בנושא השונות בחברה הישראלית.

רוני פיינשטרוי הוא תלמיד ביה"ס רב תחומי (עמל) ב' ופעיל במרכז הנוער "גלים". בין יתר תחומי הפעילות שלו, מתנדב רוני בפרויקט "אח בוגר" – חניכת ילדים מכיתות א-ו במרכז הנוער, והיה שותף מרכזי לאירוע הנגישות של אגף הנוער בו הופעלו תחנות יצירה, מחזור, ליצנות רפואית, תחנת סטריאוטיפים ועוד. באירוע השתתפו בני נוער לרבות בני נוער מהחינוך המיוחד, והיה גם שותף לפרויקט הרשת "כולנו שווים אבל שונים" (צפו בסרטון למעלה).

לכתבות נוספות על חינוך בפ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...