אותר הכלב שנגנב מניצולת שואה ערירית בפ"ת

11/08/2016
חדשות מקומיות


בפעם החמישית השבוע הצליחו חברי מיזם 100 לחלץ בע"ח שנגנבו מבעליהם, והפעם מדובר במקרה מרגש במיוחד!
אתמול בבוקר דיווחו שכנים למערכת 'מיזם 100' כי לפני כשבוע נגנב הכלב רינגו מניצולת שואה ערירית בפ"ת אשר היה בשבילה כל עולמה. אחת הפעילות שגרה קרוב נסעה מיד לבקר את הקשישה רחל כדי לעזור לה וכדי לקבל תמונות של הכלב. 
לרחל אין טלפון נייד או מחשב והיא מסרה לפעילה את התמונות שצילמה בעבר במצלמה ישנה, הפעילה סרקה אותם והעבירה לשאר חברי הצוות ממיזם 100.
בדיקות ראשוניות של הצוות לא העלו קצה חוט, ועלה חשש כבד לגורלו של הכלב. בצוות הוחלט לפרסם ידיעה לעזרת הציבור בדף הפייסבוק של 'מיזם 100'. תוך כשעה בלבד הפוסט זכה כבר למאות שיתופים, ומיד חלה התפתחות דרמטית ששפכה אור לגבי מקום הימצאו של רינגו.


חברתו של החשוד בגניבה, קטין מפ"ת, אשר במקרה נחשפה לפוסט בפייסבוק יצרה קשר מיד עם צוות 'מיזם 100'. היא סיפרה כי החבר שלה טען בפניה שהוא וחבריו מצאו את הכלב באזור וכי לא מדובר בגניבה. בתחקור נוסף של החברה ובידיעה כי צוות 'מיזם 100' מתכוון לערב משטרה בעניין, הודה הנער בפניה כי אכן גנב את רינגו וניסה למכור אותו.
הוא התנצל, הודה בטעות שנבעה מ"שטות של רגע" לטענתו והתחנן לקבל צ'אנס נוסף מבלי שהצוות יערב את המשטרה.
בסופו של יום, הכלב הוחזר בריא ושלם לידי אנשי 'מיזם 100' אשר נסעו אתמול בערב כדי להשיבו לרחל שפרצה בבכי מהתרגשות.
צוות 'מיזם 100' סוגר שבוע מוצלח במיוחד כאשר הצליח להציל בפעם החמישית השבוע בעלי חיים שנגנבו. בלילה שבין שני לשלישי הצליחו הפעילים לאתר ולהציל 2 כלבים וחתול שנגנבו בשני אירועים שונים.
מיזם 100 הוקם לפני כחצי שנה והספיק עד כה להציל ולסייע במאות פניות מהציבור. המיזם פועל לחיזוק שיתוף הפעולה בין הציבור למשטרה למען רווחת בעלי החיים.
אלפי תושבים מרוצים כבר הצטרפו למיזם המצליח שבראשו עומד הפעיל החברתי, שלומי צ'צ'קס. 

צוות המיזם מורכב מאנשי משטרה בדימוס וגורמים משפטיים מנוסים שפועלים בכל מדינת ישראל.
ניתן לפנות אליהם בהודעה פרטית בדף הפייסבוק שלהם (בקרוב יושק גם מוקד טלפוני).

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...