אופטיקה מתקדמת חדשה נפתחה בפתח תקווה

08/08/2021
צרכנות


כשאופטיקה חדשה נפתחת, זוהי הזדמנות נהדרת עבור תושבי האזור לבצע בדיקות הקשורות בעין ובמערכת הראייה בהתאם לצרכיהם, שכן עכשיו זה יותר נגיש ונוח לגשת. גרים באזור פתח תקווה? זה הזמן לדעת שבעיר נפתחה אופטיקה מתקדמת חדשה.

"אופטיקת מאיר עיניים" נועדה לסייע לאנשים הסובלים מלקויות ראייה, החל מראייה מטושטשת ועד לפזילה או עין עצלה. האופטיקה מנוהלת על ידי מאיר בן ורון אופטומטריסט מוסמך, אשר יודע להתאים פתרונות לכל בעיה הקשורה בתחום, זאת על ידי המקצועיות והידע שצבר במעלה הדרך. זקוקים לבדיקות ורוצים לעשות את זה באופן הכי מתקדם וחדשני שיש? זה המקום.

אילו בדיקות מבצעים באופטיקת עיניים?

המונח אופטומטריה שאוב מהשפה היוונית, הלחמה של שתי מילים שמשמעותן עין ומדידה. ניתן להבין אם כן, שתפקידו של האופטומטריסט הוא לטפל בבעיות שנגרמות באזור העין ובמערכת הראייה. במסגרת תפקידיו הוא מאבחן את הבעיה המדוברת, מבצע מעקב ומציע פתרונות לבעיות הראייה השונות שעולות – בעיות ראייה ולקויות ראייה כדוגמת פזילה, קשיי מיקוד, עין עצלה וכו'. מעבר לזה, כל אופטומטריסט עובר התמחות בתחומים נרחבים שונים, כך שהמקצועיות שלו יכולה להתבטא בתחומים נוספים מעבר לגנריים.

בדיקות ראייה שגרתיות

בדיקות ראייה הן דבר שנעשה בשגרה, ומעטים האנשים שלא נאלצו לבצע אותן לפחות פעם אחת בחיים. הדרך הזכורה מכולן הינה בדיקת ראייה באמצעות לוח, עליו מתנוססים מספרים ואותיות. אלו מסודרים בשורות, כאשר העליונה היא בעלת פונט מוגדל, ואילו התחתונה היא זעירה עד כדי בלתי ניתנת לקריאה. המטופל מתבקש להקריא את הכתוב בשורה בקול, וכך מבינים האם ישנה איזושהי בעיית ראייה פוטנציאלית. כיום ישנן אופטיקות עיניים וקליניקות המשתמשות גם כן במכשור ייעודי ומתקדם, והבדיקות הרבה יותר מקיפות ומעמיקות מהמוזכר לעיל, אשר נועד לאבחן בעיות וליקויים בעין ובמערכת הראייה.

אילו בדיקת ראייה נוהגים לבצע?

בדיקת הראייה הסטנדרטית והשגרתית מחולקת למספר תחומים:

- בדיקה של מערכת הראייה ובריאות העין על כל חלקיה (קרנית, לחמית, קשתית , רשתית...)

- בדיקת המערכות העצביות והשריריות של העין, לרבות תנועות עיניים ותפקודי ראייה.

- ווידוא תקינות של חדות הראייה ושל שבירת אור, והתאמת עזרים אופטיים מתאימים.

הבדיקות האלו מסייעות לאופטומטריסט להבין האם למטופל אכן יש בעיית ראייה, באיזו עוצמה היא והאם הרכבת משקפיים עשויה לשפר או אפילו לפתור אותה לחלוטין. נוסף על כך, איש המקצוע מקיים שיח קצר עם המטופל אודות אורח חייו, וכך מתאים לו את הפתרון האידיאלי. לצפיה וקבלת מידע נוסף אודות שאר הטיפולים הקיימים הכנסו לעמוד - אופטיקת מאיר עיניים פתח תקווה.

בוחרים באיש המקצוע הטוב מכולם

הבחירה באופטומטריסט הטוב ביותר היא חיונית, שכן הוא מתעסק עם אחד מהאיברים החשובים ביותר בגוף האדם – העיניים. היכולת לאבחן לקויות ובעיות בראייה היא לא עניין של מה בכך, ולכן יש לבחור באופטומטריסט שיש לו את כל הקריטריונים הבאים:

רישיון תעסוקה ממשרד הבריאות

כל מי שמציג עצמו כאופטומטריסט, חייב להיות מוסמך ובעל רישיון שניתן לו מטעם משרד הבריאות. כיאה למי שעבר פעולות הסמכה והכשרה, ודאי התעודות המאשרות יתנוססו על הקירות, ואם זה לא קיים – אל תתביישו לבקש ממנו להציג את הרישיון.

ניסיון באופטיקה

על אנשי המקצוע הפעילים באופטיקה להיות בעלי ניסיון וידע בתחום, שכן ככל שהם בעלי ידע נרחב יותר, כך הם יידעו לאבחן מנעד רחב יותר של לקויות. בנוסף, יוכלו להתאים את הפתרון הטוב ביותר לבעיה שאובחנה.

מיקום האופטיקה

אמנם המיקום לא משקף את טיב אנשי המקצוע, אולם אם אתם מחפשים נגישות, נוחות
ומקצועיות תשמחו לדעת שאת כל אלו תמצאו באופטיקת "מאיר עיניים" בפתח תקווה שנפתחה לפני מספר חודשים לאחר 15 שנות פעילות רק במודיעין.

לפרטים נוספים אודות אופטיקת מאיר עיניים בפתח תקווה מוזמנים להכנס לאתר:  http://meire.co.il/

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...