אופטימיות בהנהלת הפועל פ"ת למרות הבקשה להקפאת ההליכים

07/08/2016
חדשות


ארגון שחקני הכדורגל הגיש היום בקשה להקפאת הליכים נגד הפועל פ"ת, מה שעלול להוביל להפחתת 9 נקודות. במקביל דורון גלנט הוציא איגרת לאוהדים, בה הוא מפרט את ההכנות לעונה ואומר: "מי שלא ראוי כבר לא איתנו".

להיות אופטימיים או פסימיים? תחליטו בעצמכם... לאחר תקופה ארוכה הוציא היום בצהריים הבעלים דורון גלנט איגרת לאוהדים, בה נאמר בין היתר: "מי שלא ראוי, לא תורם ובלשון המעטה אפילו מחבל בי ובקבוצה מקומו לא איתנו. המהלך לא היה קל ופשוט ולווה במאבקים כאלה ואחרים והיום ניתן לומר שאלו הנמצאים במערכת ופועלים בימים אלו לילות כימים למען טובת המועדון הם אנשים ראויים, וללא אינטרסים זרים."

גלנט הוסיף: "השבוע חזרו הסגל והשחקנים ממחנה אימונים בסלובקיה. המחנה היה יעיל ומקצועי ביותר ותרם רבות לגיבוש הסגל והשחקנים. אנו עדיין מחפשים אחר שחקן חיזוק איכותי ואני מקווה שבקרוב יהיו לנו בשורות בנושא... אחת ממטרות המועדון העיקריות היא טיפוחה של מחלקת הנוער והפיכתה לספק שחקנים לקבוצה הבוגרת. קבוצת הנוער הוכיחה בעונה שחלפה כי היא אכן הכשירה וצימחה שחקני בית מצויינים הממשיכים איתנו לקבוצה הבוגרת והם חתומים במועדון על חוזים מקצועניים".

בהמשך האיגרת כותב גלנט: "בשבוע הקרוב אנו ממשיכים להתנהל מול הבקרה על מנת להעמיד את הערבויות הנדרשות לעונה. כפי שאתם יכולים לשער מדובר בתהליך לא פשוט שבו גייסנו את מרבית הכספים הנדרשים ואנו תקווה שאכן נסיים את התהליך בהצלחה מול הבקרה... לפני תחילת העונה נערוך מפגש אוהדים עם שחקני הקבוצה. הזדמנות טובה להיכרות וגם למפגן של עידוד ותמיכה בהם".

במקביל נודע היום כי ארגון שחקני הכדורגל הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי בלוד להקפאת הליכים נגד המועדון בשל אי תשלום משכורות לשחקני הקבוצה ועובדים נוספים. גובה החובות הכולל של המועדון לא ידוע ועל פי חלק מההערכות מגיע למיליון ש"ח ואף יותר.

במועדון קיבלו את הידיעה על הבקשה בהפתעה וטוענים כי כל החובות לכל השחקנים יוסדרו בימים הקרובים.

ביום שישי הקרוב תארח הקבוצה את הפועל ר"ג במסגרת גביע הטוטו וביום שישי הבא היא צפויה לארח את מכבי נתניה בפתיחת משחקי הליגה הלאומית.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...