אוהל קמפינג מתנפח - מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו רוכשים אוהל

07/10/2018
תיירות ונופש


כשמחירי החדרים בבתי המלון נמצאים בעלייה, וצימרים הם לא תמיד אופציה אפשרית ונוחה עבור סופשבוע עם הילדים, אז אין פלא מדוע הורים לילדים קטנים בוחרים לצאת לקמפינג בשטח. הרבה יותר זול, הרבה יותר פשוט, הרבה יותר קרוב לטבע ולאדמה, מה צריך יותר בשביל סוף שבוע עם הילדים?

(PEXELS)

אחת הסיבות שלא מעט הורים בוחרים באופציה זו על פני אופציות היא, שהיום אפשר למצוא אוהלים הרבה יותר פשוטים ונוחים להרכבה מאשר בעבר. אם עד לפני מספר שנים לא רבות, הקמת אוהל בשטח היה דבר למביני עניין בלבד, אזי שהיום זה דורש הרבה פחות מאמץ והרבה פחות זמן מאשר בעבר.

היום אפשר לקנות אוהל קמפינג מתנפח אשר תהליך ההרכבה שלו לוקח מעט מאוד זמן, מאחר והדבר היחידי שנדרש, זו משאבה איכותית שמאפשר לנפח את האוהל לגודל המקסימלי שלו, בזמן שממקמים אותו על שטח מסוים. מדובר באוהל אטום מפני מים, אשר אפשר להשתמש בו גם בחורף וגם בקיץ, הוא מתאים לכל מזג אוויר סביר, וכן ניתן להשתמש בו כשהוא סגור לגמרי או כשהוא פתוח למחצה (כשחלקו בנוי כצלייה).

אוהל קמפינג מתנפח הוא פתרון מושלם לא רק עבור הורים שרוצים לצאת לקמפינג עם ילדים קטנים, אלא עבור כל מי שמחפש פתרון נוח ופשוט לשינה בשטח, ובכלל לכל אופציה של שהייה בחוץ. אנחנו יכולים להשתמש בו גם כשהוא הולכים לחופים מסוימים ומבלים שם מספר שעות. במקום להיות בשמש כל היום או מתחת לשמשיה, אנחנו יכולים למצוא שטח ריק, להקים אוהל וכך כשאנחנו נרצה, נוכל להיכנס פנימה ולישון או סתם לשבת בצל.

מה צריך לבדוק לפני שרוכשים אוהל כזה

לפני שרוכשים אוהל קמפינג מתנפח יש לבדוק מספר דברים. ראשית, יש לבדוק מה הגודל שלו ולכמה אנשים הוא יכול להתאים. אפשר למצוא אוהלים שמתאימים לזוגות, להורים עם ילדים קטנים וכן אוהלים יותר גדולים.

שנית, יש לבדוק כיצד אפשר לנפח אותו בשיטה פשוטה ונוחה מבלי שנצטרך לעבוד קשה מדי. כמובן שיש לבדוק מה דורשת המשאבה, אילו כלים ואמצעים נדרשים בשביל שהיא תעבוד בצורה טובה לאורך זמן.

שלישית, חשוב לבדוק האם מדובר באוהל אטום שמתאים לחורף ולקיץ. יש לקחת בחשבון, אוהל כזה לא מתאים למזג אוויר סוער מן הסתם, אך הוא כן יכול להתאים לגשם ורוח סבירה, ועל כן מומלץ לא לוותר על האופציה להשתמש בו גם במצב כזה.

ארבע, חשוב לבדוק ממה הוא עשוי, כמה הוא שוקל ועד כמה קל לנייד אותו. צריך לקחת בחשבון שיש להעביר אותו מהרכב למקום בו מתכוונים לעשות קמפינג. לכן חשוב מאוד לבדוק את המשקל ועד כמה נוח לשאת אותו ממקום למקום מבלי שזה יכאב.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...