אגף חדש בעיריית פ"ת

07/08/2015

יוסי יואלמן נבחר לתפקיד מנהל האגף לפיקוח רב תכליתי. יואלמן, בן 42, נשוי+3, תושב פתח תקוה, בעל תואר B.A.  בכלכלה ולוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.

יואלמן שימש בעברו בתפקידי ניהול, תפעול ולוגיסטיקה. בתפקידו האחרון עבד כסמנכ"ל תפעול בחברה ציבורית, שם ניהל את מחלקות הרכש, התפעול והתחזוקה. היה אחראי על ניהול מכרזים, איתור ספקים, ניהול מו"מ, הובלת פרויקטים וניהול תהליכים.

יואלמן נבחר כדי לעמוד בראש אגף חדש שמטרתו איגום תחומי הפיקוח השונים והרחבת סמכויות הפקחים כך שיוכלו לבצע אכיפה במספר תחומים (כך למשל פקח יוכל לתת דוח חניה וכן דוח בגין השלכת פסולת, דבר שלא היה אפשרי עד כה). הפקחים יעברו הכשרה מתאימה והאגף, אשר כמוהו יש עוד רבים בארץ, ימקסם את יכולות הפקח ובכך יתרום לרווחת התושבים, ניקיון העיר והשמירה על החוק והסדר הטוב.

יוסי יואלמן

המפקחים הרב תכליתיים יעבדו בשיתוף פעולה עם התושבים ובעלי העסקים, יהיו זמינים אליהם וכן ייטלו חלק בפעילויות חינוך בבתי הספר להקניית הערכים הללו כבר מגיל צעיר.

ראש העיר איציק ברוורמן, אשר בירך על המינוי, אמר: "האגף יסייע בהקניית הרגלים לתושבים לשמירה על הסדר והניקיון בסביבה בה הם גרים, ובשמירה על החוק, כל זאת לטובת תושבי העיר, ושיפור איכות חייהם. אני מאחל ליוסי הצלחה רבה בתפקיד, ומאמין שבעבודה קשה ושיתוף פעולה של כל הגורמים, נראה תוצאות כבר בתקופה הקרובה".

יוסי יואלמן: "אני רואה בתפקיד זה חלק חשוב ביצירת סדר ציבורי ואיכות חיים לתושבי העיר, לבעלי העסקים, לעובדים ולמבקרים בה תוך שמירה על איזון בין ערכי החוק והסדר ובין פעילות סדירה באזורי מגורים, מרכזי בילוי, תרבות ועסקים".

שתף ב-

תגובות

בהצלחה!!
בהצלחה רבה בתפקיד החדש! אין כמוך!
אני - 08/08/2015
שתף ב שתף ב
סופסוף מביאים תותח לעירייה
בהצלחה רבה.
שלום - 09/08/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...