אגדת הכדורגל ג'רי חלדי חוגג 80

14/08/2015 | ניסים קלדרון
חדשות

פורטל פ"ת מברך במזל טוב והרבה בריאות את אגדת הכדורגל משה "ג'רי" חלדי, החוגג היום 14.8.2015 את יום הולדתו ה-80. ג'רי המעוטר במדי הפועל פ"ת ב-4 אליפויות וזכייה בגביע המדינה, כיכב משך עשור שנים בלתי נשכחות כשחקן קישור מהטובים שגדלו בישראל.

את חולצות המשבצות והפסים הכחולים לבש ב-190 משחקי ליגה ו-24 משחקי גביע המדינה. 4 שערים וים של בישולים נרשמו לזכותו. בנוסף רשם לזכותו 11 הופעות במדי נבחרת ישראל.

האליפות הראשונה של הפועל פ"ת - חולצות המשבצות, 1955

כל זאת לפני שעזב את הארץ לאוסטרליה, שם זכה כשחקן וכמאמן להניף עם הכח סידני את צלחת האליפות וגביע המדינה. מבקרי המוזיאון מתבקשים לברך במזל טוב את ג'רי חלדי, אחד הסמלים הגדולים מדור האליפויות ההולך ונעלם.

חלדי עם נחום סטלמך ז"ל וזכריה רצאבי ז"ל בחליפות נבחרת ישראל

אברהם גרנט מברך

(התמונות באדיבות היסטוריון הפועל פ"ת ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

מספר 4 הגדול בכול הזמנים
לג'רי ! המון אושר ובריאות
אשר גולדברג - 14/08/2015
שתף ב שתף ב
יום הולדת לג'רי חלדי
מהי גדולתו של מועדון...? האם המועדון יכול ומסוגל לחגוג ולהוקיר את פועלו של אחד משחקני המועדון הטובים שהיו להפועל פתח תקוה..? היכן אתם האוהדים ה"שרופים" של המועדון...? שחקני העבר בנו את השם של הקבוצה ...בלעדיהם לא הייתם קיימים...בזכותם עדיין שמה של הקבוצה מוזכר ביראת כבוד...היכן אתם לשמר והצדיק את קיומכם?
שרהלה שמח - 14/08/2015
שתף ב שתף ב
אגדה. ולא רק בכדורגל...
ג׳רי, דוד יקר ואהוב. אדם מיוחד ויוצא דופן, צעיר לנצח ברוחו ג'נטלמן אמיתי מדור אחר. ראוי למועדון שמכבד את עצמו שיחבק את שחקני העבר וידאג לשמר את מורשתם ופועלם. עוד לא מאוחר... מזל טוב והרבה בריאות אוהבים אותך
אסף חלדי - 14/08/2015
שתף ב שתף ב
מזל טוב והעיקר הרבה בריאות.
גרי ידידי ויריבי היקר שלום. איני מעכל שהיום אתה בן שמונים !!! אני עוצם עיני ורואה אותך לפני על המגרש עם העיניים הירוקות והתלתלים השובבים כאילו היה זה אתמל, למרות שתפקידך היה לשמור עלי במשחקים המרתקים וההתמודדות ביננו, [אני כחלוץ במכבי תל אביב ואתה כרץ ימני בהפועל פתח תקוה] היתה עזה אבל הוגנת, ובמידה והצלחתי לעבור אותך ולפעמים אפילו להבקיע שער נגדכם, מיד ניגשת אלי ולחצת את ידי והחמאת לי על המבצע וגם אני שניסיתי לשבור את הקו המנצח שבינך לבין נחום סטלמך ולא תמיד עלה בידינו לעשות זאת עלה לנו בהפסד כואב. גרי יקירי לא רק שהיית שחקן מזהיר אלא גם אדם וגנטלמן משלם ובכל פעם כשאני בא לביקור בארץ משתדל להפגש עימך ולהעלות זיכרונות מהקרבות שנערכו בין שתי קבוצות נעורינו. רוצה לברך אותך באריכות חיים והרבה בריאות. מעריצך אמנון אהרונסקינד.
אמנון אהרונסקינד - 15/08/2015
שתף ב שתף ב
הפועל פ״ת היסטוריה שאסור לשכוח
צמרמורת עוברת בי כאשר מזכירים את גדולי הפועל פ״ת!! אסור לשכוח את המורשת שלהם!!
דוד זאבי - 15/08/2015
שתף ב שתף ב
ג'רי חלדי - שחקן וג'נטלמן !!!
השכנות בכפר מעש והחברות של המשפחות, סיפורי אחורי הקלעים של דור הנפילים, לימדו אותי להאריך את גדולתו של שחקן בקבוצה גדולה.
שלמה עצמוני - 15/08/2015
שתף ב שתף ב
״אביר נעורי״
ג׳רי יקר - הרבתי להגיע לביתכם ב״הדרגה״ כפר מעש ולחוות אותך ואת ״יולי״ אחיך, כך קראו ההורים. אחת מהחוויות הזכורות לי, ואיני יודע איך זה קרה, אבל הרכבתי אותך על אופני משיכון עממי ועד למגרש באברבנל. זוכר את השריקות שלך מהרחוב לכרמלה שכנתו של דרור קשטן, זוכר את הוספה שלך וכמובן זוכר אותך וחווה אותך - מספר 4 על המיגרש מניע את נחום. רוב בריאות איש ואדם צעיר ונפלא ושמור על בריאותך. אוהב זאביק קולר
זאב קולר - 23/08/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...