אבי סינגולדה התארח בבית החינוך בר לב

24/01/2016
חדשות

בית חינוך בר לב בפתח תקווה, בניהולה של דולי מוטולה, נבחר לבית ספר מוביל פדגוגיה איכותית בארץ ובו פועלות קבוצות מנהיגות ממגוון תחומים ייחודים מאד, תורמים, מעשירים המעניקים גוון משמעותי למונח "למידה משמעותית".

המנהיגים מלמדים בכיתות, יוצאים ללמידה חוץ כיתתית ובית ספרית ובעיקר לומדים ומלמדים לאורך כל השנים בהם הם מתחנכים בבר לב. כחלק מהעצמת הלמידה נפגשים התלמידים עם מנהיגים מתחומים שונים ונתרמים מהסיפורים האישיים המלווים את אותם מנהיגים ומשפע הרעיונות והארות המועברים לילדים. השבוע ביקר בבית הספר אבי סינגולדה, נגן הגיטרה המוכשר שסיפר על עברו כילד שגדל בירוחם, על השותפות שלו עם שלמה ארצי ושילב מקצבים שונים בנגינה על סוגים שונים של גיטרות. הילדים שאלו שאלות וזכו לתשובות מעניינות ומעוררות השראה.

סינגולדה עם הילדים

"תחלמו, תשאפו, תאמינו" – כך חזר והציג בפני הילדים את אמונתו ואת דרכו להצלחה ואמר כי כך פעל כל חייו. הילדים התרגשו מאד מהמפגש עם סינגולדה שהשאיר להם טעם קצבי, מתנגן ומתוק בפה. דולי מוטולה מנהלת בית חינוך בר לב מספרת: "כולנו התרגשנו מהמפגש המרתק עם סינגולדה. הלמידה עצמה הינה חוויה, כל מפגש מעצים ומלמד, ונותן השראה עבור הילדים בתחומים שונים. הילדים יוצאים עם כלים להמשך החיים, חווים חוויה מוסיקלית, חושית העוזרת להם להאמין בעצמם, לגלות כישרים חדשים, ליזום ולא לפחד לנסות. להאמין, להצליח וזהו הכוח סביב הייחודיות שלנו והשילוב בין א"י ומנהיגות".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...