אבי אבינו

22/08/2016
חדשות


יכולת טובה של אבי איבגי עזרה להפועל פתח תקווה לחלץ נקודה במשחק הראשון של העונה מול מכבי נתניה.

הערב פתחה הפועל פ"ת את משחקיה בליגה הלאומית העונה בסגל שמורכב רובו ככולו משחקנים צעירים ואלמוניים וללא כל ציפיות מקצועיות. הקבוצה האורחת מנתניה פתחה את העונה במינוס 9 נקודות והיא חייבת מבחינתה לצמצם את המינוס אם ברצונה להצטרף למאבקי העלייה לליגת העל.

עד השעות האחרונות שלפני המשחק לא היה ברור מה סגל השחקנים שעומד לרשותו של אסף נמני מאמן הפועל פ"ת, ובסופו של דבר התייצבה הקבוצה ללא זרים, וכאמור עם סגל מצומצם.

יש עוד הרבה עבודה

המשחק עצמו התנהל ברובו בשליטה של הצהובים מעיר היהלומים, שפגשו מולם שוער יציב, שלפחות כרגע הוא אולי נקודת האור היחידה אצל הכחולים. לקראת הסוף עוד היו המלאבסים קרובים לגנוב את כל שלוש הנקודות, אבל זה כבר באמת היה יכול להיות סוג של שוד. 0:0 בסיום.

ביום שישי תצא פ"ת למשחק חוץ מול אחי נצרת ולאחריו צפויה פגרת הנבחרת, שאולי במהלכה ניתן יהיה לעבות את הסגל ולהרכיב קבוצה ראויה לליגה.

גם מכבי פ"ת פתחה עם תיקו

אמש גם היריבה העירונית של הפועל, מכבי פ"ת, פתחה את הליגה במשחק ביתי במסגרת ליגת העל, ובדו קרב פיקנטי מול רן בן שמעון ובית"ר ירושלים.

האורחים הוליכו פעמיים, אך מוחמד כליבאת וגידי קניוק איזנו פעמיים כבר במחצית הראשונה. במחצית השנייה לא נכבשו שערים והקבוצות נפרדו בתיקו – 2:2.

ביום שבת תצא מכבי פ"ת למשחק חוץ מול הפועל רעננה.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

מר נימני חסר לך עושה משחק וחלוץ!
עשרים דקות בונקר בחצי הראשון וגם בחצי השני. אומר דרשני. חסר דחוף עושה משחק וגם חלוץ. ככה שהקבוצה תוכל לתקוף יותר. אי אפשר להפיל הכול על אדלשטיין שעשה היום עבודה חשובה בהגנה. בהתקפה. והעזרה הרבה שעשה השוער אבי איבגי. אז אני לא יודע אייך זה היה נגמר. בבקשה לעשות חושבים ולתקן איפה שצריך במהירות האפשרית. בהצלחה בהמשך...
יחיאל תרם - 22/08/2016
שתף ב שתף ב
אבי איבגי את אדלשטיין תבורכו. וכן יתר השחקנים.
איבגי, אדלשטיין -היום נתנתם דוגמא אמיתית של לחימה לכול אורך המישחק. וכן יתר השחקנים. רק דרך רוח לחימה והקרבה משיגים תוצאות טובות. אני מאחל לכם ולצוות השחקנים המשך הצלחה. ותודה על הנקודה של היום, שתביא עוד הרבה נקודות זכות.
יחיאל תרם - 22/08/2016
שתף ב שתף ב
הרבה מזל טוב לאדלשטיין הלוחם...
מזל טוב והרבה הצלחה לשחקן הבית אוהד אדלשטיין לרגל נשואיו לבחירת ליבו. אוהבים אותך...
יחיאל תרם - 24/08/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...