אביב לוי מפתח תקווה נהרג ברצועת עזה

21/07/2018
חדשות


אבל בעיר: לוחם צה"ל אביב לוי, תושב שכונת אם המושבות ובוגר תיכון גולדה, נהרג אמש (שישי) בפעילות מבצעית בדרום רצועת עזה.

חייל גבעתי סמ"ר אביב לוי הי"ד נפל לאחר שנפגע מירי מחבלים לעבר כוחות צה"ל בדרום הרצועה. בעוד כשבועיים אמור היה לחגוג יום הולדת 21.

אביב לוי, ששמו הותר הערב לפרסום, נהרג מכדור שנורה ע"י צלף פלסטיני, חדר דרך אפוד המגן שלו, ופגע בחזהו בעת שהיה בסיור. בתחילה מצבו הוגדר קשה והוזעק מסוק לפנות אותו, אך מותו נקבע בשטח לאחר זמן קצר.

מראש עיריית פ"ת איציק ברוורמן נמסר: "פתח תקוה מרכינה ראשה על נפילתו של לוחם פלוגת החוד של גבעתי, סמ"ר אביב לוי, בוגר תיכון "גולדה מאיר" שנפל בשדה הקרב על הגנת הארץ. ביום שישי, בעיצומן של ההכנות לשבת, כאשר בני משפחתו מטיילים הרחק בחו"ל, יצא אביב לוי, מפקד סיור בגבול רצועת עזה, עם הצוות שלו לעוד משימה ממנה לא שב. עוד רגע בלתי נתפס במציאות שלנו. לכאורה, היה זה עוד יום שגרתי של התפרעות על גדר המערכת, אלא שירי בודד של צלף טרוריסט מהחמאס הפך בין רגע אירוע בטחוני שגרתי, לטרגדיה עבור בני משפחת לוי ועבור מדינה שלמה שאיבדה את אחד מטובי בניה. אביב לוי, בן למשפחה ערכית ושורשית, המתגוררת בשכונת 'אם המושבות', התנדב לשרת ביחידה קרבית. הוא פיקד על אין ספור אירועים ביטחוניים תחת אש וסיכון חיים כשהוא חשוף בשדה הקרב. כל רגע חייו וחיי חבריו תלויים על חוט השערה. אביב פיקד באומץ לב על משימות מסוכנות באחד המקומות המתעתעים שיש בארצנו. אין בכוחן של מילים להכיל את עוצמת הכאב שנפל בחלקה של משפחת לוי ברגע אחד קטלני שהגיע בשריקת כדור בודד וגרם לאובדן כזה. אין מילים שמסוגלות להכיל את התדהמה של בני המשפחה עם קבלת ההודעה המרה. אנו רק יכולים לחבק ולבכות יחד עם בני משפחת לוי, לחבק חזק ולנסות להבין את הבלתי נתפס. ליבנו עם הוריו, פרי ויעקב, אחיו, אורין לוחם בן 19, נוי בת 15 ודן בן 4.5. הכדור שפילח את חזהו של אביב, פגע בלב של כל אם ואב בישראל. יהיה זכרו ברוך".

אביב לוי הוא הרוג צה"ל הראשון ברצועת עזה בארבע השנים האחרונות מאז מבצע "צוק איתן".

הלווייתו של אביב לוי תערך מחר (ראשון) בשעה 12:00 בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

יהי זכרו ברוך!

לחדשות נוספות באם המושבות ונווה גן - לחצו כאן

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...