"מדברים בריאות" בפתח תקווה

30/12/2017
חדשות


ועדת הבריאות העירונית והמשרד לשוויון מגדרי ומעמד האישה מזמינים את הציבור לסדרת הרצאות של מרצים בכירים בנושאי בריאות.

ההרצאות יתקיימו מידי חודש, בימי ראשון, בבית שיח נשים ויעסקו במגוון נושאים.

בית שיח נשים (צילום: עיריית פ"ת)

21.1.18 בשעה 19:30 תתקיים הרצאה שלה הנטורופתית שרה בר אשר, כתבת בריאות ותזונה, בנושא 'הנהגות הבריאות של הרמב"ם' – עצותיו הבריאותיות של הרמב"ם הרלוונטיות גם לימינו.

4.2.18 בשעה 19:30 תתקיים הרצאתה של הפיזיותרפיסטית יעל בליצקי, מומחית בשיקום אגן, על החשיבות בשמירה על שרירי רצפת האגן ושרירי היציבה על מערכות הגוף.

11.3.18 בשעה 19:30 הרצאתה של ד"ר ליאת אדרי, מומחית לביולוגיה רפואית, על חשיבה חיובית, הגשמה עצמית ועל היכולת האנושית להשתנות.

15.4.18 בשעה 19:30 הרצאה על 'תזונה במשפחה-תפקיד, עקרונות וטיפים', מפי התזונאית ד"ר לימור בן יעקב.

27.5.18 בשעה 10:00 'גריסה דינקותא' על תזונה לקראת ובזמן ההיריון, בנק חלב אם, ויטמינים ומינרליים חיוניים בהריון, ותזונת תינוקות מגיל אפס ועד שנה. כל זאת מפי הנטורופתית שרה בר אשר, כתבת בריאות ותזונה במגזין נשים.

רחל אלון יועצת רה"ע לשוויון מגדרי ולמעמד האשה: "לרוב אנו מגיעים למפתנה של הרפואה כאשר אנו בצרה בריאותית. יכולת ההקשבה שלנו לנושאי בריאות כשאנו בשגרה ובמרחב שאינו בית חולים, יוצר שיח אחר ולא אחת יכול להיות חלק מפעולות המנע שלנו. אמשיך לפעול וליזום שותפויות המאפשרות לתושבות ולתושבים להכיר תכנים בנושא ולהרחיב בו את הדעת".

שולי ריינהרץ מנהלת מחלקת קידום בריאות: "עיריית פתח תקוה שמה את בריאות תושביה, מגיל גן ועד לגיל הזהב, כנושא עירוני מרכזי. אנו מקיימים את הסדרה הזו בבית שיח נשים כחלק מפעילות עירונית ענפה במתנ"סים ובמועדוני גמלאים במטרה להגביר את המודעות לנושאי בריאות שונים ומגוונים".

כל ההרצאות יתקיימו בבית שיח נשים ברחוב מונטפיורי 3. ההרצאות בעלות 20 ₪ וברישום מוקדם במחלקה לקידום הבריאות: 03-9348621.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...