"למרות שהגורל הכה בנו, אני לא נותן לפחד לשלוט בי"

05/06/2015 | לביא זמחובסקי ואלון מרמלשטיין
חדשות

במסגרת פרויקט ההנצחה המיוחד שבו אנו משתתפים ראיינו את ערן אגמון, אחיו של עודד אגמון - מהרוגי אסון הבונים.

נפגשנו עם ערן אגמון - אחיו הצעיר של עודד אגמון, בעת ביקורו בבית הספר. ערן נפגש עם תלמידי שכבה ז' יחד עם מירה כהן - אחותה של סיגלית כהן, גם היא מהרוגי האסון. בתום המפגש הכיתתי, בו ערן סיפר את סיפור התמודדותו עם השכול, שוחחנו איתו.

ערן סיפר לנו שהאסון הכה במשפחתו בהיותו בן 6 בגן חובה: "זה יום שאתה זוכר גם אחרי 30 שנים לפרטי פרטים. עדיין אני נוצר בליבי זיכרונות מאחי. עודד היה חובב אמנות והכין לי בובה. מאוד אהבנו לשחק יחד. למרות שהגורל הכה בנו, אני לא נותן לפחד לשלוט בי. אני שמח לדעת שגם אחרי 30 שנים זוכרים ומזכירים את נספי אסון הבונים".

ערן למד בחט"ב ברנר פ"ת ובמהלך לימודיו נמנה על נאמני הספרייה. ערן היה יד ימינן של הספרניות. הוא עזר לפתור בעיות שהתעוררו במהלך מחשוב הספרייה, ארגון אוסף הספרים ובמיוחד היה מחויב לשמירה על פינת הזכרון. בעת לימודיו בתיכון ברנר המשיך להתנדב בספרייה במסגרת "מחוייבות אישית". במשך שש שנות התנדבותו קיבל על עצמו לספר בכל יום זכרון לאסון הבונים, את סיפור התאונה לתלמידי שכבה ז'.

הכותבים, כיום תלמידי כיתה ז'5 בחטיבת ביניים ברנר בפ"ת, משתתפים בפרויקט הנצחה מיוחד, המשותף לסיפריית בית הספר ולפורטל פ"ת - לציון 30 שנה לאסון הבונים.

לדף הראשי של הפרויקט

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...