"זה היה ערב חלש ומביך"

23/02/2017
חדשות


החל מהבוקר הגיעו למערכת פ"ת נטו תלונות של אנשים שהשתתפו אמש בערב ההוקרה ליקירי העיר פ"ת לשנת תשע"ז והתאכזבו מהרמה. העירייה: האירוע היה מכובד.

כפי שפרסמנו לראשונה ובאופן בלעדי - 16 אנשים זכו השנה לכבוד וקיבלו את עיטור יקיר העיר לשנת 2017. בשבוע שבו המדינה רועשת בנושא היחס לקשישים חשוב מאוד שאירועים כאלה יתקיימו, אבל נדמה שדווקא הפעם, לפחות על פי התגובות שהגיעו למערכת הפורטל, האחראים על האירוע "פישלו".

הנה כמה מהתגובות שקיבלנו (שמות המגיבים שמורים לבקשתם במערכת):

"לא הצלחנו להבין מי היו האנשים שקיבלו את הפרס ועל מה. הטקס היה קצר מאוד, לא היו סרטים על פועלם של היקירים כמו שהיה נהוג בעבר. אפילו קבלת פנים מכובדת כפי שהיה נהוג בעבר לא הייתה. סגרו לנו את האורות אחרי פחות משעה, אפילו להצטלם לא יכולנו".

היו אפילו תגובות חמורות יותר: "זה נראה כמו בקופת חולים. אנשים עמדו בתור לקבל את התעודה מבלי שיש סנכרון בין התמונה למקבל הפרס. כך לא מכבדים אנשים ומשפחות. במקום שהיקירים יהיו במרכז זה נראה כמו ערב לזכרו של נחצ'ה היימן. מצד אחד לא נתנו במה מספקת ליקירים ומצד דברי האנשים שכן נשאו נאום היו ארוכים מידי, משעממים ולא רלוונטיים. זאת הייתה בושה, שלא לומר ביזיון".

אורח נוסף אמר: "מזל שאחרי האירוע שלמה עוז ואנשי להקת מדרחוב עשו קצת שמח בלובי, אבל גם משם גרשו אותנו די מהר וסגרו את האורות".

"כמו בקופת חולים"

מחזי חקאק דובר העירייה נמסר בתגובה: "האירוע היה מכובד מאוד. הייתה קבלת פנים בלובי ההיכל. סי היימן הוזמנה להנחות ולשיר. אביה, נחצה היימן ז"ל הוא יקיר העיר שלנו .היא הנחתה את האירוע באופן מרגש ומאוד אמפתי. לגבי הסרטונים, בניגוד לשנים קודמות, הוחלט השנה שלא להכין סרטונים וזאת לאור טענות בטקס האחרון שהדבר גרם להתארכות הערב, זאת בעוד כשעל הבמה יושבים לרוב אנשים קשישים שצריך להתחשב בהם. מעבר לזה, האירוע מאוד כיבד את היקירים וביקורת היא דבר חיוני".

פורטל פ"ת נטו מברך שוב את הזוכים ומקווה כי עד הפעם הבאה יופקו הלקחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

"סגרו לנו את האור"

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...