"הפועל פ"ת חייבת להיות בליגת העל"

02/07/2017
חדשות


הפועל פ"ת פתחה היום באופן רשמי את העונה עם מסיבת עיתונאים ואימון פתיחה. המאמן אורן קריספין מודע לציפיות. צרויה וחסן יהיו הקפטנים.

חידוש בהפועל פ"ת – מסיבת עיתונאים פתחה היום את העונה. קשה לזכור מתי זה קרה בפעם האחרונה, ובכלל נראה כאילו מדובר במסיבת העיתונאים הראשונה מאז זו הזכורה לפני כשש שנים, שבה הודיע המועדון על הליכה לפירוק. חידוש נוסף הוא מגרש האימונים הסינטטי החדש במתחם סירקין, לאחר שבשנים האחרונות אימוני הפתיחה התקיימו במתחם "ראש הזהב". בשנה שעברה אימון הפתיחה התקיים עם הרבה שוטרים ולמעשה ללא אוהדים, אך הפעם דווקא הגיעו אוהדים וגם השמיעו את קולם.

אז על פירוק לא הודיעו היום, למרות שמבחינת אוהדים רבים המועדון מפורק כבר הרבה זמן והתקווה היחידה שלהם היא עמותת האוהדים החדשה. "הכחולה", שנמצאת במו"מ עם הבעלים דורון גלנט לכניסה לניהול המועדון, אמורה להודיע בימים הקרובים על כוונותיה לקראת העונה החדשה.

משנה מקום משנה מזל?

ובינתיים כאמור היום התקיימה מסיבת עיתונאים, ומיד אחריה האימון הראשון אליו הגיעו כ-30 שחקנים, 13 מהם חתומים לעונה הקרובה, והיתר נבחנים וצעירים. מבין השחקנים הבכירים שממשיכים מהעונה שעברה ניתן למצוא את עומר ורד, אור ברוך, ירין חסן וגל צרויה. אליהם הצטרפו השוער רובי לבקוביץ', שלומי חנוכה, דן עזריה, יוני אוחיון, חיים איצרין ועמירן שקלים שחוזר לקדנציה רביעית בקבוצה. מספר שחקנים נוספים נמצאים במשא ומתן.

קודם לעמדת הקפטן

לאחר שכבר בתחילת הפגרה דניאל גרץ עבר להפועל ת"א, היום נודע כי גם גבי קניקובסקי הצעיר לא ימשיך. הקבוצה צירפה עד כה זר אחד בלבד – הגיאורגי טנגיז "טנגו" ציקארידזה המשחק בתפקיד קשר קידמי, כשעל הכוונת גם חזרתו של ברנקו מיכאלוביץ'. מו"מ מתקיים גם על חזרתו של שגיב כהן.

המאמן אורן קריספין והשחקנים התייחסו לעובדה כי באופן טבעי הפועל פ"ת היא המועמדת לעלייה לליגת העל ביחד עם הפועל ת"א, אך נמנעו מלצאת בהצהרות מפוצצות.

"יסתדרו ביניהם"

קריספין, שהביעה את שביעות רצונו מההכנות תוך מתן מחמאות לגלנט ולמנהל המקצועי ברוך סער, אמר במסיבת העיתונאים: "כרגע זה לא יהיה אחראי מבחינתי לומר שאנחנו עולים ליגה, אבל מועדון הפועל פ"ת חייב להיות בליגה הראשונה, ובשביל לעשות את זה נצטרך לעבוד קשה מאוד. אני מסתכל רק על הקבוצה שלנו ולא על קבוצות אחרות. החלטתי על שני קפטנים משותפים לקבוצה, שיסתדרו ביניהם מי יענוד את הסרט. בהמשך אמורים להצטרף שני שחקנים זרים נוספים".

ירין חסן התייחס גם הוא למטרות השנה: "הפועל פ"ת זה מועדון גדול עם היסטוריה, כיף להיות פה, אנחנו נחושים ונעשה הכל כדי לעלות ליגה. נשארתי במועדון כי ראיתי את הצוות והסגל שנשאר. יש לי גם חיבור טוב עם הקהל".

גל צרויה דיבר על ההחלטה שלו להמשיך: "הלכתי עם הלב שלי, זה המקום שבו אני רוצה להיות, התחברתי פה עם כולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

שתף ב-

תגובות

דרך צלחה..
אחרי העונה הבאה... לא יהיו יותר תירוצים. רק ליגת העל !!!
שלמה עצמוני - 02/07/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...