"אנחנו לא מרוצים, אבל זה הרע במיעוטו"

27/08/2016
חדשות


האם פרשת גן ילדי אקי"ם בפתח תקווה הסתיימה? השבוע התקיימה פגישה בין הצדדים המעורבים ובה סוכם כי הילדים ייכנסו לגן רק בעוד שנה.

פרשת ילדי אקי"ם, עליה דיווחנו בתחילת החודש, צברה הדים רבים והגיעה בשבועות האחרונים לכלי תקשורת רבים בכל הארץ. מאבקם של ההורים, שקיבלו תמיכה, הזדהות ועידוד רב, סוקר בהרחבה בערוצים מרכזיים.

ביום חמישי נפגשו נציגי הורי גן "נופר" ונציגת אקי"ם עם ראש העיר איציק ברוורמן, מנכ"ל העירייה יעקב ממן ומנהל האגף לחינוך מיוחד עמוס תמם. סוכם כי המעבר לגן החדש באם המושבות יתבצע רק בעוד שנה, ובמקביל ישופץ הגן הישן בכפר אברהם ברחוב חכמי לובלין.

מדוברות עיריית פ"ת נמסר: "בפני ההורים הוצגה הפעילות הענפה שמקבלים ילדי החינוך המיוחד בפתח תקוה, שאין שני לה בארץ כולה. ההורים הציגו מסמך ובו בקשות לשיפור הפעילות בגן הקיים. ראש העיר נענה לכל הבקשות והנחה את מנכ"ל העיריה ומנהל האגף לחינוך מיוחד לפעול ולקדמן בהקדם. התהליך לווה בשיח ושיתוף ההורים. ילדי גן נופר ימשיכו את שנת הלימודים בגן המשודרג בחכמי לובלין, בו יקבלו את המענה החינוכי, הטיפולי והשיקומי עם הצוות המקצועי והמיטבי לילדים. בשנת הלימודים הבאה יועברו למבנה החדש בהדר המושבות".

מהורי הילדים, שקיבלו כאמור תמיכה גדולה במהלך השבועות האחרונים מתושבים רבים בפתח תקווה ובשכונת אם המושבות בפרט, ויכולים לפחות לשאוב מכך עידוד רב, נמסר: "אנחנו לא מרוצים מההחלטה, אך זה הרע במיעוטו. לצערנו לא ניכנס השנה לגן, אלא רק בשנה הבאה. קיבלנו את שאר בקשותינו לגבי שיפוץ המבנה, כך שיהיה ראוי לשהיית הילדים, וכן לציוד חדש שיעזור להתקדמותם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...