"אין מצב שהפועל פ"ת לא עולה לליגת העל"

03/06/2017
חדשות


עולים להתקפה: אור ברוך וגל צרויה ממשיכים בקבוצה ממלאבס, שרוצה לחזור בשנה הבאה למקומה הטבעי.

זמירות חדשות בהפועל פ"ת? אמש הודיע המועדון כי צמד החלוצים של העונה שעברה, גל צרויה ואור ברוך, ימשיכו במועדון גם בעונה הבאה. צרויה חתם על חוזה לשנתיים, וברוך חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הקבוצה אמורה להחתים מספר שחקנים נוספים בימים הקרובים.

"מרגיש מאוהב"

בשנים האחרונות רגילים בהפועל פ"ת לפתוח את ההכנות לעונה הבאה ואת בניית הסגל בשלב מאוחר, מה שמעיב בדרך כלל על היכולת בפתיחת העונה ועל קצב מכירת המנויים. יש לקוות כי הפעם זה יהיה אחרת, וכי שתי ההחתמות הן הסנונית שמבשרת את בוא האביב.

בעקבות ההחתמה צרויה מסר לאוהדים הכחולים דרך דף הפייסבוק שלו: "מרגיש שייך, מחויב, נחוש, ובעיקר מאוהב. מאוהב בקבוצה המפוארת הזאת, בקהל, בעבר של הקבוצה ובעיקר ומעל הכל חושב לעתיד. והעתיד מסמן לי מטרה אחת - לעשות הכל ביחד עם הסגל העתידי שלנו, צוות האימון ההנהלה ואתם הקהל, להחזיר את המועדון המפואר הזה למקום הכי ראוי לו - ליגת העל. אין מציאות שהפועל פתח תקווה לא חוזרת לנוף הזה, והחלטתי שאני הולך עם הלב ועושה הכל למען המטרה".

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

גל.גל.עליה...בהצלחה
גל מאחל לך ולשאר השחקנים הנשארים הצלחה. גל אתה מזכיר לי במילותך את שחקני העבר משנות 70.80. גל רק שתדע כול מי ששיחק מבני יהודה אצלנו נתן את הנשמה. שוקי נגר. צעירי. בני יהודה והפועל פ"ת מאז האחים סולמי היו קבוצות בנות ברית (אחים). תמשיך במסורת. שבוע טוב.
יחיאל תרם 50 שנה כחול חזק - 04/06/2017
שתף ב שתף ב
כדאי להרגע ומהר
סנונית אחת עדיין לא מבשרת את האביב נראה איזה החתמות יהיו
דני בר - 05/06/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...