7 בתי ספר מפתח תקווה בדירוג המצטיינים הארצי

15/08/2017
חדשות


משרד החינוך פרסם את רשימת 285 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה, אשר הצטיינו בשנת הלימודים תשע"ז בתחום הערכי, החברתי והלימודי.

בחירתם של בתי הספר התקבלה על סמך חישובים של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים - כמו ציונים, גיוס לצה"ל, מניעת נשירה ועוד. המשרד בחר את בתי הספר שחוללו את השינוי המשמעותי ביותר בקרב התלמידים ביחס לשנה הקודמת - ולא את בתי הספר עם ההישגים הגבוהים ביותר. כלומר התגמול הכספי הוענק למורים שתלמידיהם הוכיחו את השיפור הניכר ביותר.

לאור הישגיהם, בתי ספר הזוכים יתוגמלו בסכום כספי הנע בין 3,000 שקלים לכ-8,000 שקלים, בהתאם לסיכום שעוגן בין משרד החינוך לבין ארגון המורים ומשרד האוצר במסגרת הרפורמה "עוז לתמורה".

בשנת הלימודים הנוכחית (התשע"ז), רק 285 חטיבות זכו בתגמול כספי. בתיה"ס הזוכים חולקו ל- 4 דירוגים: 71 בתי הספר דורגו במקום הראשון, 71 דורגו במקום השני, 72 דורגו במקום השלישי ו- 71 דורגו במקום הרביעי. השנה 7 בתי ספר מהעיר פתח תקווה זכו בהכרה ובהצטיינות.

לארבעה בתי ספר מתוך השבעה זו פעם שלישית שעושים התקדמות וזוכים להצטיינות: רעות, אחד העם, עמל ב' ובן גוריון. כמובן שמי שנמצא בפסגה מתקשה להראות שיפור, כי נקודת ההתחלה גבוהה מאד. שלושה בתי ספר נוספים שזכו להצטיינות: גן ונוף, עמל א' ואנקורי.

מעיריית פ"ת נמסר כי היא גאה במוסדות החינוך בעיר, במנהלים ובצוותי החינוך שמקבלים כל שנה הכרה והצטיינות וממשיכה לחזק את בתי הספר ששומרים על הישגיהם הטובים לאורך זמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...