6 סיבות שבגללן כדאי לך לעשות הארכת שיער

09/08/2018
עיצוב ויופי


המראה החיצוני מהווה חלק חשוב ביותר בהוויה היומיומית שלנו. מה שאנחנו רואות במראה משפיע באופן מרחיק לכת על האופן שבו אנו מתקיימות בעולם הזה, המסר שאנו משדרות לסביבה ובטווח הארוך משאיר את חותמו גם על ההישגים הכלליים שלנו בחיים. מראה שיער שופע ומרשים מהווה חלק משמעותי מהתפיסה העצמית הזאת. לפניכן כמה סיבות מהותיות לקחת את העניינים בידיים שלכן ולהאריך את השיער מבלי לחכות לטבע שיעשה את שלו.

(צילום: PIXABAY)

השיער לא תמיד מגיע לאורך הרצוי – גם עם הזמן

שיער ארוך זה לא תמיד תוצאה של עבודה – יש אנשים שהשיער שלהן לא גדל מעבר לאורך מסוים. אין לדעת במה זה מותנה, נטייה גנטית, פגיעה שנעשתה לאחר עיבודים כימיים ארוכים, חוסר סבלנות או כל סיבה אחרת. כך או כך, לא תמיד חייבים לחכות לטבע, אפשר לקבל את השיער הארוך שעליו חלמתן תוך זמן קצר, ונשים רבות מנצלות אפשרות זו בלי לחשוב פעמיים.

יצירת הדמות שתמיד רצית

האפשרות לראות במראה את עצמך בדיוק כפי שאת רואה זאת בעיניי רוחך – מדובר במטרה חשובה עבור נשים רבים, לכן תוספות שיער בשיטה מתקדמת ואיכותית היא דרך מצוינת להשיג את ההלימה הזאת בין התחושה העצמית לבין המציאות הקיימת.

אפשרות לא לפגוע בשיער הטבעי בעיצוב כימי יומיומי

סיבה נוספת שנשים רבות עושות כיום הארכה של השיער – זה הרצון לשמור על בריאותו של השיער הטבעי. סיבה זו רלוונטית עבור נשים רבות בתחום הדיבור שנאלצות לעבור יישור, עיצוב, סלסול וכו' מדי יום. באמצעות תספורת קצרה יחסית של השיער הטבעי והארכה בעזרת תוספות, הן למעשה מונעות מהשיער הטבעי את העינוי היומיומי הזה, ובתקופות של הפוגה הן אף יכולות להרשות לעצמן להסיר את התוספות ולתת לשיער לנוח.

החופש לעשות את התסרוקות האופנתיות ביותר

העולם המהיר מספק לנו אינספור שינויים אפילו במהלך עונה אחת – צבעים שונים, אורכים משתנים, אומברה, צמות, קוקו גבוה ועבה ועוד אופציות, כל אחת מלהיבה יותר מקודמתה. אם נעשה את כל הניסויים האלה על השיער שלנו, ההשלכות של כך עשויות להיות חמורות ביותר. לכן אינספור תוספות שיער בצבעים, אורכים וצורות שונות זה הפתרון המעולה גם לממש את כל השאיפות היצירתיות שלנו עם השיער, וגם לשמור עליו במצב תקין ובריא יחסית, וזוהי המטרה האולטימטיבית של כל אישה בסופו של דבר, ליצור את האיזון בין המענה לרצונות המיידים, לצד האפשרות לשמור על הבריאות לאורך זמן.

הבראה של השיער הטבעי

בעבר, כל שיטות החיבור של תוספות שיער היו בעייתיות וגרמו לנזקים שונים לשיער, משום שהיה מדובר באלמנטים זרים ש"הלבישו" על השיער כמו פאה נוכרית. בזכות שיטות חיבור מתקדמות כגון ננו אס פי, ניתן להפוך את הליך חיבור תוספות השיער לבריא ומזין עבור השיער הטבעי. כך, לא מדובר בהקרבה, אלא להיפך, תרומה משמעותית לשיער לטווח הארוך, ובסופו של דבר – סיבה מוצדקת נוספת לעשות זאת.

והסיבה האולטימטיבית – למה לא, בעצם?

אנו חיים בזמן שבה הרבה דברים, שירותים ופינוקים נהיו הרבה יותר נגישים, גם מבחינת מחיר. היום ניתן לעבור הליכי הארכת שיער במחירים הגיוניים ביותר וליהנות מהמראה החיצוני שמציג היטב את מי שאנחנו מבפנים – זהו חופש אולטימטיבי וכובש שאופייני לזמן שלנו, ואין שום סיבה לסרב לו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...