6 טיפים לעיצוב חדר שינה רומנטי

16/03/2017
עיצוב ויופי


עיצוב רומנטי מתאים מאוד לחדרי שינה כי בהם אנחנו מבלים חלק ניכר מזמן האיכות המשותף שלנו עם בני הזוג. אבל איך משיגים את המראה היוקרתי ומה אפשר לעשות כדי להכניס אווירה רומנטית לתוך החדר הכי חשוב בבית? הנה כל התשובות.

כל חדר בבית מעוצב בצורה שונה ובהתאמה לאופי שלו. חדרי שינה של ילדים למשל מעוצבים בצורה שונה מאשר חדרי אורחים, ויש הבדל משמעותי בין עיצוב המטבח והסלון. עם זאת, נדמה שחדרי השינה של ההורים מקבלים מעמד מיוחד. אלו החדרים בהם נרצה בדרך כלל להביא לידי ביטוי מראה רומנטי, מעוצב ויוקרתי עם ערך מוסף. אבל איך עושים זאת?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב חדר שינה רומנטי כמעט בלי להתאמץ:

1. מיטת ברזל

המיטה היא הרהיט הכי חשוב בחדרי שינה ולכן היא צריכה להיות מעוצבת בהתאמה לאופי הרומנטי שאותו מעוניינים להשיג. מיטת ברזל תשנה בצורה משמעותית את האופי של החדר ותשדרג אותו. המיטה מעבירה מסר רומנטי והיא בעלת נוכחות ראויה לציון. את המיטה עצמה תוכלו לאבזר עם ראש מיוחד ואמנותי.

2. וילונות

השתמשו בוילונות כדי ליצור הצללה בחדרי השינה, אבל אל תשכחו לבחור בדי קטיפה עבים שיעבירו את המסר הנכון. וילונות מתאימים לכל סוגי החדרים והם נחשבים לפתרון דקורטיבי יעיל שחוסך במקום. במידה ואתם לא מעוניינים במראה הכבד של הקטיפה, תוכלו לתלות וילונות מבדי תחרה עדינים.

3. כיסוי למיטה

אל תשכחו לכסות את המיטה עם מצעים שהולמים חדר שינה רומנטי. אלו בדרך כלל מצעים בצבעים שנעים בין ורוד ואדום לבין שחור. אפשרות אחרת היא לשלב בין המראה היוקרתי והרומנטי של החדר עם מצעים בצבע לבן בוהק. כאן היתרון הוא עיצוב אקסקלוסיבי שמייחד את חדר השינה של ההורים מחדרים אחרים בבית, אך החיסרון בא לידי ביטוי בסיכוי גבוה לכתמים והופעת לכלוכים.

4. שידות קלאסיות

עיצוב רומנטי לא צריך לבוא על חשבון פונקציונאליות ופתרון אחסון. אחת הדרכים ליהנות מכל העולמות היא להשתמש בשידות קלאסיות. שידות במראה קלאסי עם חומרי גלם כמו עץ וזכוכית יכולים לתת מענה על הצרכים. את השידות הקלאסיות ממקמים משני הצדדים של המיטה, כדי לאפשר להורים להתנהל בקלות גם בתוך חדרים קטנים.

5. טפטים בצבעים רכים

הדביקו טפטים על הקירות והקפידו לעשות זאת עם צבעים רכים. הטפטים יתכתבו עם שאר האלמנטים ויסתירו קירות ישנים. אפשר להשיג את הטפטים במגוון רחב של צבעים ולהדביק אותם באופן עצמאי.

6. תאורה עדינה

גם התאורה משפיעה על העיצוב של החדר שלכם. בשביל חדר רומנטי תצטרכו לבחור תאורה עדינה, שמבוססת על ספוטים בקירות או על גוף תאורה מרכזי מהתקרה. תנו עדיפות לתאורה עם דימר (עמעם) ותשיגו את האווירה הרצויה. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...