570 עובדי טבע בפ"ת יפוטרו, הפגנה צפויה ביום ראשון

14/12/2017
חדשות


במסגרת תכנית ההתייעלות שנחשפה היום ע"י חברת טבע, צפויים גם עובדי המטה בפתח תקווה לשלם מחיר יקר. ועד העובדים קורא להנהלה להיכנס למו"מ לפני מימוש הגזרות.

כבר זמן רב קיים חשש גדול בקרב עובדי טבע כי חרב הפיטורים תונח על צווארם, והשבוע נחשף כי אכן החברה עומדת לבצע קיצוץ ענק שיכלול אלפי עובדים בישראל, כולל מאות עובדים שיפוטרו ממטה החברה בפתח תקווה.

היום התבשרו העובדים באתר בפתח תקווה כי 570 מהם יפוטרו (עשרות רבות מהם הם גם תושבי העיר) כחלק ממהלך ההתייעלות שאמור להציל את החברה. לפי ההערכות הליכי הפיטורים צפויים להתחיל כבר בימים הקרובים, או מיד אחרי חנוכה.

חבר ועד עובדי טבע באתר פ"ת, שי גרוסמן, מסר בשיחה עם פ"ת נטו: "היום בשעה 14:00 קיבלנו מייל מהמנכ"ל לגבי תכנית ההתייעלות המתוכננת של טבע. קיבלנו בתדהמה את המספרים. המון עובדים, כולל מאות רבות מאתר פ"ת הולכים הביתה. לפני שעה קלה דיברנו עם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן לגבי המשך הפעולה. ביום ראשון בהוראת יו"ר ההסתדרות נשבית את כל המשק – בנקים, שדות התעופה, עיריות ועוד, וזאת כצעד ראשוני עד שההנהלה תרים את הכפפה ותיכנס למו"מ הוגן לגבי עתיד העובדים".

גרוסמן הוסיף: "ביום ראשון ב-08:00 בבוקר נקיים הפגנה של העובדים ובני משפחותיהם לכל אורך רחוב בזל מציר ז'בוטינסקי ועד פינת הרב מלכה. יצטרפו אלינו ועדים נוספים המביעים סולידריות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...