תעודות הוקרה לגורמי השיטור והביטחון בפ"ת

13/02/2018
חדשות


ביום רביעי זימנו ראש העיר איציק ברוורמן ומ"מ אוריאל בוסו את האחראים על נושא השיטור והביטחון בעיר על מנת להעניק להם תעודות הוקרה וזאת לאור פרסום תוצאות הסקר של הלמ"ס שהראה עלייה משמעותית בביטחון האישי בשנים האחרונות.

מדובר בשיפור (מ- 65% ל- 94%) שמציב את פתח תקוה כמובילה בקרב הערים הגדולות בהן אחוז גבוה של תושבים בוגרים שאינם חוששים להיפגע מאלימות באזור מגוריהם.

צילום: לשכת דובר העירייה

במפגש השתתפו גם מנכ"ל העירייה לאוניד סמוליאנוב, מפקד תחנת משטרת פתח תקוה סנ"צ ברק מרדכי, מנהל אגף הביטחון בעיריית פתח תקוה יריב סנדלון, מפקד השיטור העירוני הדר ארדיטי, מנהל תכנית "עיר ללא אלימות" שלומי ערה, מנהל המוקד העירוני מוטי לוי וכל הצוותים הפעילים.

ראש העיר הודה לכל הנוכחים על עבודתם השוטפת והיומיומית והוסיף: "אנו פועלים באופן נחוש תוך השקעת משאבים רבים בהעלאת תחושת הביטחון בקרב התושבים ותוצאות הסקר מוכיחות כי יש פרי לעמלנו. הנחיתי להוסיף ולהשקיע את המשאבים הנדרשים לחיזוק הביטחון גם בעתיד. אני מודה לאנשי העירייה והרשויות האחרות שהביאו לתוצאה זו".

אוריאל בוסו הודה לכולם על המאמצים ואמר: "תכנית עבודה מסודרת, הכפלת תקני השיטור העירוני ועבודה מאומצת של כל הגורמים הביאה לשיפור בתחושת הביטחון של התושבים".

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון: "בשנת העבודה שחלפה הצבנו את הביטחון האישי ותחושת הביטחון והמוגנות של תושבים ואזרחים בכלל ותלמידי מוסדות חינוך בפרט, בראש סדר העדיפויות. בנוסף, הרחבנו והעמקנו את שיתוף הפעולה עם תחנת משטרת פ"ת ויחידות עירוניות נוספות כגון : מנהל החינוך, פרויקט עיר ללא אלימות, אגף אירועים, אגף הספורט, אגף הנוער ועוד. פעלנו יחד עם השיטור העירוני ופרויקט עיר ללא אלימות לצמצום פשיעה והתנהגות אנטי- חברתית בעיר בכלל ובגנים ציבוריים ובמוסדות חינוך בפרט (מעשי ונדליזם, רעש, בריונות, אלימות וכדומה) ותוצאות העבודה המעמיקה ושיתופי הפעולה נשאו פרי. בנוסף פעלנו להמשך שיפור הביטחון ותחושת הביטחון באזורי תעשייה באמצעות הפעלת כוח אבטחה אזרחי וצוות שיטור עירוני גזרתי, חסימות בצירי הגישה לאזור תעשייה, תוך יצירת נקודות ביקורת לבקרת כלי רכב היוצאים משטח א.ת. סגולה וציוותי סיור של אבטחה אזרחית, שיתנו מענה אופרטיבי בהתאם לתכנית בכדי ליצור 'טריטוריה מפוקחת' בחגי אביב ובחגי תשרי".

הדר ארדיטי מנהל השיטור העירוני: "השיטור העירוני פועל לשיפור איכות החיים של תושבי העיר פתח תקוה וימשיך לפעול לילות כימים למען ביטחונם. השיטור העירוני שם לו מספר יעדים מרכזיים ביניהם ליצור סביבת חיים מוגנת ואיכותית התורמת ליצירת רמה גבוהה של ביטחון אישי במרחב העירוני. השנה טיפלנו ב 22,370 תלונות וגם בשנה הקרובה נמשיך לתת מענה ושירות מיטבי לכלל תושבי העיר."

שלומי ערה: "תכנית עיר ללא אלימות הביאה איתה שני נדבכים חשובים - האחד הנעת תהליכים ועבודת מטה שבמקרה זה באה לידי ביטוי בוועדות האכיפה הדו חודשיות של עיר ללא אלימות בראשות מפקד תחנת המשטרה ועם כלל הגורמים הרלוונטיים מהרשות והתחנה. והרובד השני הינו תפיסת ההפעלה 24/7 הבאה לידי ביטוי בשילוב מדריכים ותכניות בתחום החינוך קיום שיתופי פעולה עם אגף הנוער והמתנ"סים בשעות אחה"צ והערב, וניידת מועדון נוער על גלגלים ומדריכי חבורת הרחוב הפועלים בשעות הלילה המאוחרות ברחבי העיר. חשוב לציין שההבנה בין ראשי האגפים ומפקד התחנה חלחלה לשטח והיום רוב העובדים מהאגפים השונים והשיטור העירוני, כולל מחלק הנוער של משטרת פ"ת, עובדים בשיתוף פעולה ומספקים תגובה מיטבית לכל אירוע. המודל של פתח תקוה של תכנית עיר ללא אלימות בשיתוף משטרת פ"ת אומץ ברוב הרשויות, ופעילות עבודת הרחוב הייחודית שפיתחנו בעיר זכתה באות הנשיא וצל"ש שר האוצר בתחום השירות לקהילה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...