תמונות משבוע העליות בפתח תקווה

31/10/2017
חדשות


בשבוע שעבר צוין במערכת החינוך בארץ "שבוע העליות" בו מוקירים ומעריכים את העליות השונות ואת החוויה של העולים.

מכל הארץ נבחרו מספר מחוזות, ובכל מחוז נבחרו רק שני בתי ספר שיארחו ביקורים להצגת העשייה בתחום קליטת העלייה ושיתופי הפעולה הרבים.

משלחת של בכירים ממחוז תל אביב, ביקרה ביום רביעי ה-25.10 בתיכון אמי"ת אלירז בניהולו של הרב יאיר שטבון ובחטיבת אחד העם ורבר בניהולה של שרית קיצוני, לציון שבוע העליות.

בין האורחים היו מאיה שריר – מנהלת אגף קליטת תלמידים עולים משרד החינוך, רויטל דותן – ממונה על ארגון הלימודים אגף קליטת תלמידים עולים, תמי צלניקר – קת"ע חמד ת"א, רונית רדמונד – קת"ע מ"מ, רמי הופנברג ראש מינהל החינוך ורויטל שפירא מנהלת האגף לחינוך על יסודי.

התלמידים הציגו בפני האורחים מצגות בנושא עליה, קיימו שיח, שרו בשפות שונות, רקדו וקיימו פעילויות שונות בנושא.

דברים שכתבה מאיה שריר מנהלת אגף קליטת תלמידים עולים, משרד החינוך לרב יאיר שטבון מנהל תיכון אמי"ת אלירז: "התרשמנו שבבית הספר נעשית עבודה מערכתית ומקצועית עם התלמידים העולים כאשר יש חשיבה על מענה ייחודי לתלמידים העולים בהתאם לצרכיהם מחד ודאגה לשילובם הלימודי, החברתי והתרבותי מאידך. בשבוע העליות השכלתם להכניס את הנושא לכיתות ולמקצועות הלימוד השונים באופן שמעצים את התלמידים העולים בביה"ס ומעלה על נס את מפעל העלייה לישראל לאורך הדורות. קירות ביה"ס משקפים את ההיבטים הרב תרבותיים הבאים לידי ביטוי גם במגוון האוכלוסיות המרכיבות את ביה"ס, מורים ותלמידים".

צילום: לשכת דובר העירייה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...